Lindt Choco Wafer Milch Bag, 130 g
Kremowa czekolada i chrupiące wafelki
29,99 zł
(230,69 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Czekolada mleczna i wafel kakaowy
- Najlepszy krem gianduja i przyjemności
- Idealne do dzielenia się i prezentowania
Opis
To połączenie pysznej mlecznej czekolady z chrupiącymi wafelkami kakaowymi i nadzieniem z najlepszego kremu gianduja. Idealnie nadaje się na prezent, do dzielenia się z innymi lub do delektowania się samemu.
| Nr art.: | LS-806624 |
|---|---|
| Zawartość: | 130 g |
| EAN: | 8003340806624 |
| Numer producenta: | 806624 |
| Marki: | Lindt |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, G - mleko |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, mąka pszenna, masa kakaowa, tłuszcze roślinne (słonecznik, kakao, kokos), odtłuszczone mleko w proszku, laktoza, 1 % kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu, Emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, aromaty, środek spulchniający (sód)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2265 / 541 kj / kcal |
| tłuszcz | 32 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 18 g |
| węglowodany | 56 g |
| w tym cukier | 44 g |
| białko | 7 g |
| sól | 0,31 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lindt Choco Wafer Milch Bag
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.