Lindt Czekolada Les Grandes Crunchy Nougat i orzech laskowy, 150 g
Chrupiące marzenie z orzechami laskowymi i nugatem
32,99 zł
(219,93 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Całe prażone orzechy laskowe
- Chrupiące kawałki nugatu
- Delikatna mleczna czekolada
Opis
Poznaj wyjątkowe dzieło Lindt Maîtres Chocolatiers: całe, prażone orzechy laskowe i chrupiący nugat w delikatnej mlecznej czekoladzie. Idealna dla każdego, kto uwielbia duże kawałki - zarówno na prezent, jak i dla siebie.
| Nr art.: | LS-111485 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 7610400111485 |
| Numer producenta: | 111485 |
| Marki: | Lindt |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, G - mleko, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, 17 % orzechy laskowe, 16 % Mandelnougat (cukier, 40 % migdały, Glukosesirup), masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, Emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodu jęczmiennego, migdały, Aromat, 31 % min. kakao w mlecznej czekoladzie
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2357 / 563 kj / kcal |
| tłuszcz | 37 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 14 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 45 g |
| białko | 8,7 g |
| sól | 0,18 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lindt Czekolada Les Grandes Crunchy Nougat i orzech laskowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.