Lindt Czekolada Les Grandes Crispy Cookie i orzechy laskowe, 150 g
Chrupiące doznanie z ciasteczkiem i orzechem laskowym
32,99 zł
(219,93 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
-
Lindt
Czekolada Les Grandes Crunchy Nougat i orzech laskowy
Chrupiące marzenie z orzechami laskowymi i nugatem
32,99 zł(219,93 zł / kg) -
Lindt
Czekolada Les Grandes Crispy Cookie i orzechy laskowe
Chrupiące doznanie z ciasteczkiem i orzechem laskowym
32,99 zł(219,93 zł / kg) -
Lindt
Czekolada Les Grandes - solony karmel i orzechy laskowe
Słodka i słona jednocześnie z karmelem i orzechami laskowymi
32,99 zł(219,93 zł / kg)
Właściwości i zalety
- Prażone orzechy laskowe w całości
- Chrupiące kawałki ciasteczek
- Delikatna mleczna czekolada
Opis
Ciesz się wyjątkową kompozycją całych, prażonych orzechów laskowych i chrupiących kawałków ciasteczek w delikatnej mlecznej czekoladzie Lindt. Wyjątkowe doświadczenie o delikatnej konsystencji - idealne do dzielenia się, dawania w prezencie lub delektowania się samemu.
| Nr art.: | LS-112178 |
|---|---|
| Zawartość: | 150 g |
| EAN: | 7610400112178 |
| Numer producenta: | 112178 |
| Marki: | Lindt |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, G - mleko, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
cukier, 18 % orzechy laskowe, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, 8 % kawałki pieczywa (mąka ryżowa, Masło, cukier, skrobia, sól), masa kakaowa, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, Emulgator (lecytyna sojowa), ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, 30 % min. kakao w mlecznej czekoladzie
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2361 / 564 kj / kcal |
| tłuszcz | 37 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17 g |
| węglowodany | 48 g |
| w tym cukier | 43 g |
| białko | 8 g |
| sól | 0,34 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Lindt Czekolada Les Grandes Crispy Cookie i orzechy laskowe
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.