MAMA Makaron błyskawiczny - Shrimp Tom Yum, 60 g
Azjatyckie danie do szybkiego przygotowania
3,99 zł
(66,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Bulion z krewetkami i serem Tom Yum
- Makaron o delikatnej teksturze
- Szybkie przygotowanie
Opis
Makaron instant MAMA „Shrimp Tom Yum” oferuje pyszny, aromatyczny i wyrazisty bulion z krewetkowym posmakiem. Delikatny makaron szybko wchłania smak i jest gotowy w zaledwie kilka minut.
Przygotowanie:
Włóż makaron i zawartość pozostałych saszetek do rondla z 350 ml wrzącej wody. Parz pod przykryciem przez 3 minuty, od czasu do czasu mieszając.
| Nr art.: | KK-6990 |
|---|---|
| Zawartość: | 60 g |
| EAN: | 8850987101083 |
| Numer producenta: | 6990 |
| Marki: | MAMA |
| Może zawierać śladowe ilości: | C - jaja, D - ryby, G - mleko, L - seler, N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w suchym miejscu |
Składniki
75 % mąka pszenna, olej palmowy, sól, cukier, chili w proszku, wzmacniacz smaku (E621, E635, glicyna i jej sole sodowe E640), przyprawy, Zakwaszacz (E330, E500, E501, E451), suszony szczypiorek, zagęszczacz (karboksymetyloceluloza), hydrolizowane białko roślinne (woda, kukurydza, soja), barwnik (oleorezyna papryki), 0,05 % Aromat, 0,02 % krewetki w proszku
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 268 / 64 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,7 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 8,8 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| białko | 1,2 g |
| sól | 1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Tom Kreyenhop , Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Niemcy, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla MAMA Makaron błyskawiczny - Shrimp Tom Yum
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.