MAMA - Azjatyckie dania instant

MAMA oferuje autentyczne, azjatyckie dania z makaronem instant i ryżem. Produkty łączą w sobie szybkość przygotowania z intensywnymi smakami. Oferują szeroki wybór smaków – od klasycznych zup po pikantne curry i dania stir-fry.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Forma diety
Filtr

MAMA: 1 - 30 z 45 artykułów

Makaron ryżowy instant - Kurczak, bez glutenu

MAMA Makaron ryżowy instant -​ Kurczak, bez glutenu, 55 g

  • Bezglutenowa receptura
  • Łagodny smak kurczaka
  • Szybkie przygotowanie
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny - Carbonara z boczkiem

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Carbonara z boczkiem, 85 g

  • Kremowa konsystencja carbonary
  • Pikantny smak bekonu
  • Szybki w przygotowaniu
7,99 zł (94,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron ryżowy instant - Pad Thai

MAMA Makaron ryżowy instant -​ Pad Thai, 70 g

  • Klasyczny tajski makaron
  • Z tamaryndowcem i krewetkami w proszku
  • Gotowy do szybkiego podania
4,99 zł (71,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Wieprzowina

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Wieprzowina, 60 g

  • Obfity smak wieprzowiny
  • Szybko i łatwo
  • Na azjatycki posiłek
3,99 zł (66,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron ryżowy instant - Warzywa, bez glutenu

MAMA Makaron ryżowy instant -​ Warzywa, bez glutenu, 55 g

  • Z mąki ryżowej
  • Łagodny smak
  • Bez glutenu
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Ramen makaron instant - Kaczka

MAMA Ramen makaron instant -​ Kaczka, 60 g

  • Aromatyzowany bulion z kaczki
  • Pikantna nuta chili i czosnku
  • Szybki w przygotowaniu
4,99 zł (83,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Tom Saab

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Tom Saab, 55 g

  • Ostry i kwaśny
  • Intensywny smak
  • Szybkie przygotowanie
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron instant - Kaczka

MAMA Makaron instant -​ Kaczka, 55 g

  • Intensywny smak kaczki
  • Mieszanka przypraw Pa-Lo
  • Szybko przygotowany
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Kurczak

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Kurczak, 55 g

  • Klasyczny smak kurczaka
  • Łagodny i uniwersalny
  • Gotowy w kilka minut
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Shrimp Tom Yum

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Shrimp Tom Yum, 90 g

  • Bulion z krewetkami i serem Tom Yum
  • Makaron o delikatnej teksturze
  • Szybkie przygotowanie
5,99 zł (66,56 zł / kg)

Dostawa do 15 października

MAMA Owsianka ryżowa instant - Shrimp Tom Yum

MAMA Owsianka ryżowa instant -​ Shrimp Tom Yum, 90 g

  • Delikatny smak krewetek
  • Kremowa konsystencja owsianki ryżowej
  • Gotowa do szybkiego podania
11,99 zł (133,22 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Wegetariański

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Wegetariański, 60 g

  • Łagodny smak
  • Doskonale zbalansowany aromat
  • Szybkie przygotowanie
3,99 zł (66,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny - Shrimp Tom Yum, kremowy

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Shrimp Tom Yum, kremowy, 55 g

  • Kremowy, pikantny bulion
  • Azjatycka, ziołowa nuta
  • Przygotowanie w 3 minuty
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny Bowl - Tom Yum Goong Shrimp, aromatyczny

MAMA Makaron błyskawiczny Bowl -​ Tom Yum Goong Shrimp, aromatyczny, 70 g

  • Aromatyczny i ostry bulion
  • O smaku krewetek
  • Praktyczna porcja w misce
12,99 zł (185,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Solone jajko

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Solone jajko, 85 g

  • Intensywny smak
  • Kremowy i pikantny
  • Szybki w przygotowaniu
7,99 zł (94,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Ryż instant - Curry z krewetkami

MAMA Ryż instant -​ Curry z krewetkami, 80 g

  • Pikantny profil curry
  • Z kminkiem i czosnkiem
  • Gotowy do szybkiego podania
13,99 zł (174,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny Bowl - Makaron ryżowy, Pho Ga, kurczak wietnamski

MAMA Makaron błyskawiczny Bowl -​ Makaron ryżowy, Pho Ga, kurczak wietnamski, 65 g

  • Delikatny makaron ryżowy
  • Praktyczna miska
  • Gotowy w kilka minut
12,99 zł (199,85 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron ryżowy instant - Zupa Vermicelli, klarowna

MAMA Makaron ryżowy instant -​ Zupa Vermicelli, klarowna, 55 g

  • Krystalicznie, czysty bulion
  • Delikatny makaron vermicelli
  • Czas gotowania 3 minuty
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Mi-Goreng

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Mi-​Goreng, 80 g

  • Pikantno-słodki smak
  • Stylowa tekstura smażonego makaronu
  • Szybki w przygotowaniu
6,99 zł (87,38 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny - Tom Yum z wieprzowiną

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Tom Yum z wieprzowiną, 60 g

  • TomYum o smaku wieprzowiny
  • Pikantno-kwaśny bulion
  • Gotowy w kilka minut
3,99 zł (66,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Zielone curry

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Zielone curry, 90 g

  • Aromatycznie przyprawiony
  • Autentyczny tajski smak
  • Szybki w przygotowaniu
5,99 zł (66,56 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Owsianka ryżowa instant - Kurczak

MAMA Owsianka ryżowa instant -​ Kurczak, 78 g

  • Łagodny smak kurczaka
  • Kremowa konsystencja
  • Gotowa do szybkiego podania
11,99 zł (153,72 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Pad Kee Mao

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Pad Kee Mao, 60 g

  • Pikantny smak bazylia-chilli
  • Przygotowanie w kilka minut
  • Autentyczny, tajski smak
3,99 zł (66,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron ryżowy instant - Vermicelli Yentafo

MAMA Makaron ryżowy instant -​ Vermicelli Yentafo, 55 g

  • Pikantny i kwaśny bulion yentafo
  • Delikatny makaron ryżowy
  • Szybko przygotowany
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny Cup - Kurczak

MAMA Makaron błyskawiczny Cup -​ Kurczak, 70 g

  • Łagodny smak kurczaka
  • Format kubka do zabrania w podróż
  • Gotowy w 3 minuty
8,99 zł (128,43 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron ryżowy instant - Zupa Chand, klarowna

MAMA Makaron ryżowy instant -​ Zupa Chand, klarowna, 55 g

  • Klarowna zupa
  • Delikatnie rozgrzewające chili
  • Szybka i łatwa w przygotowaniu
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Kimchi

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Kimchi, 90 g

  • Aromatyczny i kwaśny profil kimchi
  • Z suszonymi warzywami
  • Szybki i łatwy w przygotowaniu
6,99 zł (77,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ryż instant - Czerwone curry z krewetkami

MAMA Ryż instant -​ Czerwone curry z krewetkami, 80 g

  • Z kawałkami krewetek
  • Aromatyczne przyprawy
  • Szybko przygotowany
13,99 zł (174,88 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Makaron błyskawiczny Bowl - Makaron ryżowy, kolendra, bez glutenu

MAMA Makaron błyskawiczny Bowl -​ Makaron ryżowy, kolendra, bez glutenu, 60 g

  • Delikatny makaron ryżowy
  • Aromatyczna nuta kolendry
  • Gotowy w kilka minut
12,99 zł (216,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA Makaron błyskawiczny - Moo Nam Tok

MAMA Makaron błyskawiczny -​ Moo Nam Tok, 55 g

  • Z chili i sosem sojowym
  • Szczególnie aromatyczny
  • Szybki w przygotowaniu
3,99 zł (72,55 zł / kg)

Dostawa do 6 października