Monin Syrop Blue Curacao, 0,70 l
Klasyk wśród syropów barmańskich
69,00 zł
(98,57 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Egzotyczne aromaty
- Głęboka, niebieska barwa
- Koktajle i desery
Opis
Curaçao Bleu zabarwi koktajle na ładny, niebieski kolor i nada im egzotycznych aromatów według przepisu. Syrop aromatyzuje i dekoruje również pucharki lodowe i kremowe desery. Świat syropów barmańskich nie mógłby obejść się bez tego smaku!
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1327 / 317 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 78,8 g |
| w tym cukier | 78,8 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Akcesoria
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | L. Derksen & Co GmbH, Im Atzersfeld 4, 2100 , Leobendorf/Korneuburg, Austria, www.moninshop.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Monin Syrop Blue Curacao
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.