Zielone herbaty z całego świata

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Herbata Znak jakości
Filtr

Zielone herbaty: 1 - 30 z 93 artykułów

Foursenses piramidki herbaciane górska zielona herbata Fairtrade

TEEKANNE Foursenses piramidki herbaciane górska zielona herbata Fairtrade, 20 torebek piramidek (40 g)

  • Ze szlachetnymi płatkami róż
  • Duże listki
  • Starannie dobrana
22,99 zł (574,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha

Arche Naturküche Bio Kyoto Matcha, 30 g

  • Wysokiej jakości herbata zielona
  • Delikatny, wartościowy proszek
  • Bogaty aromat
101,00 zł (3 366,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Specjalna edycja herbat Zielona herbata cytryna RFA

TEEKANNE Specjalna edycja herbat Zielona herbata cytryna RFA, 20 torebek dwukomorowych (35 g)

  • Delikatny, cierpki aromat
  • Orzeźwiający zapach
  • Z prawdziwą skórką cytryny
13,99 zł (399,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Specjalna edycja herbat Zielona herbata brzoskwinia RFA

TEEKANNE Specjalna edycja herbat Zielona herbata brzoskwinia RFA, 20 torebek dwukomorowych (35 g)

  • Delikatny zapach brzoskwini
  • Posiada naturalny aromat
  • Smak cierpki i słodki
13,99 zł (399,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Sencha-Matcha

Arche Naturküche Bio Sencha-​Matcha, 15 g

  • Japońska mieszanka zielonej herbaty
  • W praktycznej saszetce
  • Delikatnie słodki smak
17,99 zł (1 199,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Delikatna chińska zielona herbata

Sonnentor Delikatna chińska zielona herbata, torebka dwukomorowa (27 g)

  • Lekko - zielonkawy kolor
  • Bardzo aromatyczna
  • Niewielkie słodycz
19,99 zł (740,37 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Zielona herbata z granatem bio - Fairtrade

English Tea Shop Zielona herbata z granatem bio -​ Fairtrade, sypka (100 g)

  • Owocowo-kwiatowa zielona herbata
  • Orzeźwiająca przyjemność
  • 100% składników organicznych
51,00 zł (510,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Teefix green tea

TEEKANNE Teefix green tea, 20 torebek dwukomorowych (35 g)

  • Świeży, delikatny aromat
  • Działa delikatnie orzeźwiająco
  • Klasyczny gorzki smak
11,99 zł (342,57 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Lipton Ice Tea Cold Green Tea Mint Lime

Lipton Ice Tea Cold Green Tea Mint Lime, 10 torebek herbaty (35 g)

  • Cytrusowo-miętowa świeżość
  • Ekstrakcja zimną wodą
  • 8-godzinny aromat
14,99 zł (428,29 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Bancha

Arche Naturküche Bio Bancha, 30 g

  • Japońska herbata zielona
  • Delikatny aromat prażenia
  • Herbata liściasta
17,99 zł (599,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sempio Zielona herbata z brązowym ryżem

Sempio Zielona herbata z brązowym ryżem, 20 torebek herbaty (30 g)

  • Ze świeżo wykiełkowanych liści
  • Łagodny smak
  • Można spożywać na zimno i na ciepło
16,99 zł (566,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Specjalna edycja herbat Górska zielona herbata BIO, Fairtrade i RFA

TEEKANNE Specjalna edycja herbat Górska zielona herbata BIO, Fairtrade i RFA, 20 torebek dwukomorowych (35 g)

  • Delikatny aromat
  • Ekskluzywna mieszanka
  • Staranna uprawa
13,99 zł (399,71 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Bio Matcha w proszku

TEEKANNE Bio Matcha w proszku, 30 g

  • Intensywnie zielony kolor
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Orzeźwiający smak
60,00 zł (2 000,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Yogi Tea Zielona herbata matcha cytryna

Yogi Tea Zielona herbata matcha cytryna, 30,60 g

  • Doskonała dla typu vata
  • Neutralny dla pitta i kapha
18,99 zł (620,59 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Demmers Teehaus Quick-T BIO zielony jaśmin

Demmers Teehaus Quick-​T BIO zielony jaśmin, 43,75 g

  • Kwiatowa i delikatnie gorzka
  • Brązowo-zielony napar
  • Dla fanów zielonej herbaty
25,99 zł (594,06 zł / kg)

Dostawa do 6 października

TEEKANNE Bio Luxury Bag  Sencha Morning Blossom

TEEKANNE Bio Luxury Bag Sencha Morning Blossom, 20 torebek (80 g)

  • Owocowo-kwiatowa i delikatnie cierpka
  • Herbata sypana w torebce do zaparzania
  • Do filiżanek i dzbanków
43,17 zł 58,00 zł (539,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Organiczna zielona herbata „China Wuyuan Jasmin”

Demmers Teehaus Organiczna zielona herbata „China Wuyuan Jasmin”, 100 g

  • Owocowo-miękki smak
  • Najlepsze liście herbaty
  • Jasnożółty kolor
65,00 zł (650,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

5 CUPS Bio Be Green My Friend

5 CUPS Bio Be Green My Friend, 20 torebek herbaty (50 g)

  • Herbata Fairtrade
  • W torebce piramidce
  • Szczególnie aromatyczna
27,48 zł 39,99 zł (549,60 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Zieona herbata Sencha

Sonnentor Zieona herbata Sencha, 70 g

  • Z Camelia Sinensis
  • Nie fermentuje
  • Przypomina zapachy Azji
20,99 zł (299,86 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Yogi Tea Herbata z imbirem i skórkami cytryny

Yogi Tea Herbata z imbirem i skórkami cytryny, 17 torebek herbaty (30,60 g)

  • Pobudza zmysły
  • Świeża i ostra
  • Łatwe przygotowanie
18,99 zł (620,59 zł / kg)

Dostawa do 6 października

tea exclusive Bergamotka Oolong

tea exclusive Bergamotka Oolong, 100 g

  • Cudowny, owocowy oolong
  • Aromat skórek bergamotki
  • Również jako zimny napar
99,00 zł (990,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Arche Naturküche Bio Sencha

Arche Naturküche Bio Sencha, 15 g

  • Japońska, zielona herbata
  • Intensywny kolor
  • Wytrawna i świeża
11,99 zł (799,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października

5 CUPS Bio Miss Tedox

5 CUPS Bio Miss Tedox, 20 torebek herbaty (40 g)

  • W torebce piramidce
  • Z trawą cytrynową i skórką pomarańczową
  • Orzeźwiająca i lekko aromatyczna
26,22 zł 37,99 zł (655,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Or Tea? Dragon Jasmine Green BIO

Or Tea? Dragon Jasmine Green BIO, Puszka 75g

  • Orzeźwiający aromat
  • Kwiatowy smak
  • Zawiera kofeinę
60,00 zł (800,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Demmers Teehaus Quick-T BIO Pure Green

Demmers Teehaus Quick-​T BIO Pure Green, 25 Worków (37,50 g)

  • Delikatna i wytworna
  • Zielono-zółty kolor napoju
  • Przegoni zmęczenie
25,99 zł (693,07 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Sonnentor Bio świeża herbata Lady Green Tee

Sonnentor Bio świeża herbata Lady Green Tee, 21,60 g

  • Zielona herbata i trawa cytrynowa
  • Orzeźwiająco cierpka i cytrynowa
  • Naturalna i bez dodatku cukru
20,99 zł (971,76 zł / kg)

Dostawa do 6 października

English Tea Shop Zielona herbata jaśminowa BIO

English Tea Shop Zielona herbata jaśminowa BIO, 20 torebek herbaty

  • Zielone herbaty z Chin i Cejlonu
  • Z jaśminem i kwiatem czarnego bzu
  • Znakomita jakość organiczna
18,99 zł (474,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

ConFusion Superior Matcha Tee Bio w proszku

ConFusion Superior Matcha Tee Bio w proszku, 40 g

  • 100% organiczna jakość
  • Pochodzenie: Japonia
  • Wegańska
44,99 zł (1 124,75 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Yogi Tea Zielona harmonia bio

Yogi Tea Zielona harmonia bio, 1 opakowanie (30,60 g)

  • Słodko-owocowe nuty smakowe
  • Z bzu i trawą cytrynową
  • Biologiczna
18,99 zł (620,59 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Or Tea? BIO Monkey Pinch Peach Oolong

Or Tea? BIO Monkey Pinch Peach Oolong, Opakowanie 80 g

  • Pięknie ilustrowane opakowanie
  • Słodki i owocowy smak
  • O smaku brzoskwiniowym
60,00 zł (750,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października