nu3 Organic Hemp Protein - organiczne białko w proszku z konopi, 500 g
Naturalne i roślinne źródło białka
63,65 zł 71,00 zł -10%
(127,30 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Wysoka zawartość błonnika
- 50% białka
- Orzechowy smak
Opis
Naturalne białko konopne firmy nu3 stanowi doskonałą wegańską alternatywę dla białka serwatkowego i sojowego. Pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych i jest delikatnie przetwarzane w celu zachowania cennych składników odżywczych. Jest wszechstronne i wspiera dietę dzięki swoim specjalnym właściwościom.
Zalecane spożycie:
- Zalecana dzienna dawka to 1-2 łyżeczki.
- Proszek z nasion konopi nadaje się na przykład do koktajli, smoothie, misek itp.
- Wymieszaj krótko i gotowe!
| Nr art.: | XVA-nu3-22277 |
|---|---|
| Zawartość: | 500 g |
| EAN: | 4260744956582 |
| Numer producenta: | NU3_22277 |
| Marki: | nu3 |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera konserwantów, bez dodatku cukru, nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników, nie zawiera drożdży, nie zawiera aspartamu |
Nie wolno przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Składniki
100 % konopie w proszku[1]
- bio
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1624 / 388 kj / kcal |
| tłuszcz | 9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2 g |
| węglowodany | 8,5 g |
| w tym cukier | 2,5 g |
| substancje balastowe | 19 g |
| białko | 50 g |
| sól | 0,2 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Niemcy, www.nu3.de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla nu3 Organic Hemp Protein - organiczne białko w proszku z konopi
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 12.750 art.