Koncentrat pomidorowy, 200 g
Z włoskich pomidorów
14,99 zł
(74,95 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Podwójnie skoncentrowany
- W wygodnej tubce
- Wyprodukowany z włoskich pomidorów
Pasujące produkty
Opis
Ten koncentrat pomidorowy jest wytwarzany z włoskich pomidorów i nadaje aromatyczny, pomidorowy smak każdemu daniu. Jest wszechstronny i może wzbogacić wiele przepisów. Tubka, którą łatwo wycisnąć, umożliwia proste dozowanie.
Składniki
koncentrat pomidorowy
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 473 / 113 kj / kcal |
| białko | 5,3 g |
| węglowodany | 17 g |
| w tym cukier | 413 g |
| tłuszcz | 0,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| substancje balastowe | 5,5 g |
| sól | 0,45 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Koncentrat pomidorowy
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.