Ocet i olej w promocyjnej cenie

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Ocet i olej: 15 artykułów

Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG

Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni ChOG, 1 l

  • Kulinarny specjał
  • Wyjątkowy smak
  • Gęsty i ciemnozielony
123,01 zł 130,00 zł (123,01 zł / l)

Dostawa do 6 października

Obsthof Neumeister Jabłkowy ocet balsamiczny

Obsthof Neumeister Jabłkowy ocet balsamiczny, 100 ml

  • Delikatnie słodki
  • Owocowy
  • Przechowywany w beczce dębowej
30,08 zł 31,99 zł (300,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni COG w puszce

Naturprodukte Fuchs Olej z pestek dyni COG w puszce, 1 l

  • Mocny smak
  • 100% z pestek dyni
  • Do doprawiania i uszlachetniania
123,01 zł 130,00 zł (123,01 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ölmühle Solling Olej z lnianki Naturland

Ölmühle Solling Olej z lnianki Naturland, 250 ml

  • Jakość surowej żywności
  • Smak warzywny, podobny do grochu
  • Idealny do uszlachetniania zimnych i ciepłych potraw
37,72 zł 39,99 zł (150,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

Schalk Mühle Organiczny olej z pestek dyni

Schalk Mühle Organiczny olej z pestek dyni, 0,5 litra (500 ml)

  • Głęboka zieleń
  • Orzechowy
  • Organiczny
110,28 zł 117,00 zł (220,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Styryjski olej z pestek dyni (COG) w puszce

Berghofer Mühle Styryjski olej z pestek dyni (COG) w puszce, 250 ml

  • Cudownie orzechowy smak
  • Tradycyjnie wykonane
  • Specjalność styryjska
52,14 zł 55,00 zł (208,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Gölles Manufaktur Ocet z pigwy

Gölles Manufaktur Ocet z pigwy, 125 ml

  • z bardzo aromatycznej pigwy
  • cierpki
  • idealny do marynowania
41,11 zł 43,99 zł (328,88 zł / l)

Dostawa do 6 października

Finca La Barca Olej z pestek dyni

Finca La Barca Olej z pestek dyni, 100 ml

  • Orzechowy aromat i gęsta konsystencja
  • W 100% z prażonych pestek
  • Klasyczny olej do udoskonalania
47,48 zł 49,99 zł (474,80 zł / l)

Dostawa do 6 października

Original Chilli Oil & Chilli Sauce, 2 sztuki

Robin Hot Original Chilli Oil & Chilli Sauce, 2 sztuki, 200 ml

  • 1 x Original Chili Sauce
  • 1 x Chili Olive Oil
42,81 zł 45,99 zł (214,05 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia zielona

Greenomic Ekologiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia zielona, 250 ml

  • Niefiltrowana
  • Łagodny smak
  • W 100% z oliwek Patrinia
60,63 zł 64,00 zł (242,52 zł / l)

Dostawa do 6 października

Dressing z octu jabłkowego, w pudełku upominkowym

Il Borgo del Balsamico Dressing z octu jabłkowego, w pudełku upominkowym, 250 ml

  • Delikatnie owocowy, jabłkowy smak i kremowa konsystencja
  • Skoncentrowany sok jabłkowy i moszcz winogronowy
  • Rzemiosło z Emilii-Romanii
260,93 zł 275,00 zł (1 043,72 zł / l)

Darmowa dostawa do 6 października

Ghee+ Cebula

Czech Ghee Ghee+ Cebula, 180 g

  • Z cudownym aromatem cebuli
  • Jako baza do zup i sosów
  • Idealne do doprawiania potraw
23,72 zł 24,99 zł (131,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Conte de Cesare Condimento Bianco z kwiatem czarnego bzu

Conte de Cesare Condimento Bianco z kwiatem czarnego bzu, 250 ml

  • Z delikatną nutą czarnego bzu
  • Słodki i harmonijny smak
  • Wszechstronny do dressingów sałatkowych i wykwintnych drinków
38,14 zł 40,99 zł (152,56 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ghee+ Cynamon

Czech Ghee Ghee+ Cynamon, 180 g

  • Idealne do słodkich potraw
  • Nadaje się również do smażenia
  • Wzbogaca musli i desery
23,72 zł 24,99 zł (131,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ghee+ Chili

Czech Ghee Ghee+ Chili, 180 g

  • Do doprawiania i urozmaicania potraw
  • Idealne jako baza do gulaszu
23,72 zł 24,99 zł (131,78 zł / kg)

Dostawa do 6 października