Rocca di Vignola Crema all'Aceto Balsamico di Modena IGP "figa", 250 ml
Idealny do przyprawiania dziczyzny i owczego sera
34,99 zł
(139,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Słodki, lekko ziemisty smak
- Kremowa konsystencja
- Owocowy i harmonizujący
Podobne produkty
Opis
Kremowy ocet balsamiczny oczarowuje słodkim, lekko ziemistym, figowym smakiem. Nadaje się do głównych dań, ale także deserów. Szczególnie polecany jest do sera koziego, pecorino lub gotowanego mięsa. Desery z gruszką w połączeniu z tym octem otrzymują niesamowity smak.
- Ocet balsamiczny chronić przed światłem i ciepłem.
- Optymalna temperatura przechowywania: 18°C
| Nr art.: | AV-2177 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 4052667021771 |
| Numer producenta: | 2177 |
| Marki: | Rocca di Vignola |
| Pochodzenie: | Włochy |
| Pochodzenie surowca: | Włochy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1114 / 266 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 64,9 g |
| w tym cukier | 48,3 g |
| białko | 2 g |
| sól | 0,16 g |
Składniki
zagęszczony moszcz winogronowy, 20 % ocet balsamiczny z Modeny (IGP) (ocet winny, stężony moszcz, barwnik: E150d), skrobia modyfikowana, aromat, siarczyny
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Antonio Viani Importe GmbH, August-Spindler-Straße 12, 37079 , Göttingen, Włochy, info@viani.de |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Rocca di Vignola Crema all'Aceto Balsamico di Modena IGP "figa"
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.