Białko w proszku od Schalk Mühle

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Białko w proszku: 19 artykułów

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z wanilią

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z wanilią, 200 g

  • Kremowo-słodki smak
  • Bez cukru
  • Zawiera 48% białka
59,04 zł 66,00 zł (295,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczne białko z nasion dyni w proszku surowe

Schalk Mühle Organiczne białko z nasion dyni w proszku surowe, 750 g

  • 100% naturalnych składników
  • Starannie wyprodukowane
  • Wszechstronne
92,42 zł 103,00 zł (123,23 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczny proszek proteinowy z nasion dyni prażony

Schalk Mühle Organiczny proszek proteinowy z nasion dyni prażony, 750 g

  • 60% zawartości białka
  • Ręcznie palone
  • Ze szczyptą soli
59,45 zł 67,00 zł (79,27 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczna czekoladowa mieszanka białkowa z kakao

Schalk Mühle Organiczna czekoladowa mieszanka białkowa z kakao, 750 g

  • 100% austriackich surowców
  • Słodki smak
110,51 zł 123,00 zł (147,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z owocami

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z owocami, 200 g

  • Owocowo-słodki smak
  • Wegański i bez cukru
  • Nadaje się również do pieczenia
59,04 zł 66,00 zł (295,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Golden Glow

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Golden Glow, 200 g

  • Z tremellą i wanilią
  • Bez dodatku cukru
  • Bez sztucznych aromatów
63,07 zł 71,00 zł (315,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Essential Amino Power

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Essential Amino Power, 200 g

  • W 100% wegańska receptura
  • Zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy
  • Bogaty w magnez i cynk
63,07 zł 71,00 zł (315,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczne białko z orzecha konopii w proszku surowe

Schalk Mühle Organiczne białko z orzecha konopii w proszku surowe, 350 g

  • 100% austriackich składników
  • Idealne dla wegan
  • Wszechstronne
46,98 zł 53,00 zł (134,23 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z bananem i kakao

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z bananem i kakao, 200 g

  • Smak czekoladowo-bananowy
  • Bez dodatku cukru
  • Nie zawiera sztucznych aromatów
59,04 zł 66,00 zł (295,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Strawberry Star

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Strawberry Star, 200 g

  • Owocowe białko w proszku
  • Bogate w żelazo i magnez
  • Bez dodatku cukru
63,07 zł 71,00 zł (315,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Tropical Treasure

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Tropical Treasure, 200 g

  • Banan, mango, kokos i acerola
  • Owocowy, egzotyczny smak
  • Bez dodatku cukru
63,07 zł 71,00 zł (315,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Choco Charme

Schalk Mühle Bio Vegan Protein Choco Charme, 200 g

  • Czysta moc roślin
  • Całkowicie bez dodatków
  • Z witaminą C z aceroli
61,46 zł 69,00 zł (307,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio białko w proszku - austriacki Essential Amino Protein Mix

Schalk Mühle Bio białko w proszku -​ austriacki Essential Amino Protein Mix, 250 g

  • Wykonane z dyni i nasion słonecznika
  • Wysoka zawartość aminokwasów
  • Zawartość białka 59%
59,04 zł 66,00 zł (236,16 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczne białko w proszku z siemienia lnianego surowe

Schalk Mühle Organiczne białko w proszku z siemienia lnianego surowe, 350 g

  • 35% białka
  • 100% z Austrii
  • To jest świetne
35,33 zł 39,99 zł (100,94 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z matcha i trawą jęczmienną

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z matcha i trawą jęczmienną, 200 g

  • Świeży, trawiasty smak
  • Zawiera 51% białka
  • Świetny substytut kawy
59,04 zł 66,00 zł (295,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczny proszek proteinowy z pestek słonecznika surowy

Schalk Mühle Organiczny proszek proteinowy z pestek słonecznika surowy, 350 g

  • 47% zawartości białka
  • Autentyczny smak
  • Bez dodatków
46,98 zł 53,00 zł (134,23 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Bio Protein Pulver Mix - białko w proszku z jabłkiem i pigwą

Schalk Mühle Bio Protein Pulver Mix -​ białko w proszku z jabłkiem i pigwą, 200 g

  • Owocowo-świeży smak
  • Wegańskie i bez laktozy
  • Surowce z Austrii
59,04 zł 66,00 zł (295,20 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Organiczna mieszanka białka owocowego z aronią i truskawką

Schalk Mühle Organiczna mieszanka białka owocowego z aronią i truskawką, 210 g

  • Bez cukru
  • Uszlachetnia jogurty i płatki zbożowe
45,78 zł 51,00 zł (218,00 zł / kg)

Dostawa do 21 października

Schalk Mühle Organiczny proszek Aronia

Schalk Mühle Organiczny proszek Aronia, 200 g

  • Znakomita jakość
  • Z lokalnej uprawy
  • Wszechstronny
38,15 zł 42,99 zł (190,75 zł / kg)

Dostawa do 21 października