Seeberger Orzechy włoskie, 150 g

Superfood na każdy dzień

27,99 zł

(186,60 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 g

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Maślany smak
  • Pysznie pełny smak
  • Bez skorupy

Kupowane często z Darbo Miód od austriackich pszczelarzy, 500 g

Seeberger Orzechy włoskie, 150 g 27,99 zł (186,60 zł / kg)
Darbo Miód od austriackich pszczelarzy, 500 g 40,99 zł (81,98 zł / kg)
Cena całkowita: 68,98 zł
Opis

Orzechy włoskie są prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych rodzajów orzechów, nie tylko ze względu na ich cudownie maślany smak! Orzechy włoskie od Seeberger zostały pozbawione twardej skorupy i stanowią pyszną przekąskę między posiłkami lub pyszny dodatek do sałatek, musli, owsianki itp
Zawierają również cenne witaminy, kwasy tłuszczowe omega-3 i minerały.

Nr art.: MM-1305101
Zawartość: 150 g
EAN: 4008258130018
Numer producenta: 1305101
Marki: Seeberger
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański
Może zawierać śladowe ilości: E - orzeszki ziemne, H - orzechy
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: bez dodatku cukru, bez dodatku soli
Pochodzenie surowca: Różne
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 3002 / 717 kj / kcal
tłuszcz 69 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 6,4 g
węglowodany 6 g
  w tym cukier[2] 2,6 g
białko 16 g
sól[1] <0,01 g
  1. Z natury zawiera sól
  2. naturalnie zawiera cukier
Składniki

orzechy włoskie

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Niemcy, shop@seeberger.de, www.seeberger.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Seeberger Orzechy włoskie

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena