Conte de Cesare Suszone pomidory, 285 g
Tradycyjny smak pomidorów i toskański klimat
20,99 zł
(73,65 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Tradycyjnie suszone na słońcu
- Klasyczny dodatek do talerza antipasti
- Idealne do duszenia z mięsem i ryżem
Pasujące produkty
Opis
Ta oliwa z oliwek extra vergine od CONTE DeCESARE powstaje z ręcznie wyselekcjonowanych włoskich oliwek. Naturalna pielęgnacja drzew oraz rygorystyczne kontrole zapewniają wysoką jakość produktu. Owocowy smak i pełny aromat nadają potrawom oraz wykwintnym daniom wyjątkowy charakter.
| Nr art.: | EDH-10855335 |
|---|---|
| Zawartość: | 285 g |
| EAN: | 9004698553009 |
| Numer producenta: | 10855335 |
| Marki: | Conte de Cesare |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 804 / 192 kj / kcal |
| tłuszcz | 15 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,7 g |
| węglowodany | 7,9 g |
| w tym cukier | 5,9 g |
| białko | 3,1 g |
| sól | 2,7 g |
Składniki
50 % olej słonecznikowy, 45 % Rehydrierte Tomaten (pomidory suszone, woda), ocet winny, sól, oregano, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), środek przeciwutleniający (kwas askorbinowy)
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Conte de Cesare Suszone pomidory
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.