Soletti Wilde Brezel - Precle Oriental Curry, 100 g
Precle na przekąskę o orientalnym smaku
16,99 zł
(169,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wegańskie
- Z przyprawą curry
- Idealne na imprezy
Pasujące produkty
Opis
Chrupiące precle Soletti Wilde Brezel Oriental Curry zachwycają wyrazistą mieszanką przypraw inspirowanych kuchnią orientalną. Aromatyczne nuty curry nadają im egzotyczny charakter i lekko pikantny smak, który doskonale sprawdza się jako przekąska na każdą okazję – zarówno solo, jak i podczas spotkań z przyjaciółmi.
Składniki
mąka pszenna, olej rzepakowy, sól, słód pszenny, przyprawy, cebula w proszku, drożdże, cukier, ekstrakt drożdżowy, naturalny aromat, środek spulchniający (wodorowęglan sodu), barwnik (ekstrakt z papryki), regulator kwasowości (wodorotlenek sodu)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1696 / 405 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 70 g |
| w tym cukier | 1,3 g |
| substancje balastowe | 4,2 g |
| białko | 12 g |
| sól | 2,7 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Wilde Brezel - Precle Oriental Curry
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.