Soletti Goldfish Ser, 100 g
Chrupiące przekąski o smaku sera
12,99 zł
(129,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wyprodukowano w Austrii
- Pieczone na złoty kolor
- Idealne jako przekąska na imprezę
Pasujące produkty
Opis
Soletti Goldfish Ser to chrupiąca przekąska w kształcie rybek o intensywnym, serowym smaku. Starannie dobrana kompozycja przypraw nadaje jej wyrazisty i aromatyczny charakter. Lekka, chrupiąca konsystencja sprawia, że produkt doskonale nadaje się do podjadania. Świetnie sprawdzi się jako przekąska na spotkania towarzyskie lub w ciągu dnia. To idealna propozycja dla miłośników serowych przekąsek o pełnym smaku.
| Nr art.: | XFA-KEL-10002244 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159743309 |
| Numer producenta: | 10002244 |
| Marki: | Soletti |
| Może zawierać śladowe ilości: | N - nasiona sezamu |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, 3,5 % ser w proszku, sól, środek spulchniający (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), serwatka w proszku, naturalny aromat, maltodekstryna, pieprz
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1859 / 444 kj / kcal |
| tłuszcz | 18 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 2,1 g |
| węglowodany | 58 g |
| w tym cukier | 6,3 g |
| substancje balastowe | 3,1 g |
| białko | 11 g |
| sól | 2,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Austria, www.kellys.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Goldfish Ser
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.