Sonnentor Biały pieprz, cały (35 g)

Więcej niż proszek do kichania

13,62 zł 15,99 zł -15%

(389,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: cały

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Długotrwała ostrość
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Stosować oszczędnie

Kupowane często z Sonnentor Garam Masala-mieszanka mielona, 55 g

Sonnentor Biały pieprz, cały (35 g) 13,62 zł (389,14 zł / kg)
Sonnentor Garam Masala-mieszanka mielona, 55 g 17,24 zł (313,45 zł / kg)
Cena całkowita: 30,86 zł
Opis

Aby uzyskać biały pieprz są zrywane czarne dojrzałe owoce, a następnie zamaczane na ok. jeden tydzień w wodzie. Mezokarp, zewnętrzna powłoka, rozpada się przy tym i jest odrywana od Endocarp. Biały pieprz zawiera zatem całą ostrość czarnego pieprzu i jest odrobinę mniej aromatyczny.

Porady & Przygotowanie:
Biały pieprz świetnie smakuje z drobiem, rybą i jasnymi sosami, powinien być jednak stosowany z umiarem.

Nr art.: ST-003422
Zawartość: 35 g
EAN: 9004145003422
Numer producenta: 3422
Marki: Sonnentor
Znak jakości: Znak ekologiczny UE / spoza UE
Forma diety: Wegańskie , Bez glutenu, Bez laktozy
Pochodzenie: Azja
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera sztucznych barwników, nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera drożdży, nie zawiera pszenicy
Pochodzenie surowca: Azja
Składniki

biały pieprz[1]

  1. bio
Neutralność CO2 w Sonnentor
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austria, www.sonnentor.com/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sonnentor Biały pieprz

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder