Całe ziarenka pieprzu do gotowania

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Highlights Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Całe ziarenka pieprzu: 1 - 30 z 80 artykułów

Sonnentor Czarny pieprz

Sonnentor Czarny pieprz, cały, 55 g

  • "Bardzo dobry" w teście ÖKO
  • Łagodne pieprzne nuty w zapachu
  • Intensywna ostrość w smaku
13,22 zł 14,99 zł (240,36 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Czarny pieprz Kampot

Ankerkraut Czarny pieprz Kampot, 80 g

  • Delikatny aromat
  • Subtelna ostrości
  • Idealny do dań mięsnych
35,73 zł 39,99 zł (446,63 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Wiberg Kolorowy pieprz

Wiberg Kolorowy pieprz, 43 g

  • Mieszanka pieprzu i pieprz brazylijski
  • Przyjemnie ostra i aromatyczna
  • Wysokiej jakości aromatyczny młynek
8,24 zł 16,99 zł (191,63 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Pieprz kolorowy, w całości

Sonnentor Pieprz kolorowy, w całości, 50 g

  • Wieloaspektowa mieszanka
  • Bogactwo kolorów na talerzu
  • Pieprzna ostrość
14,02 zł 15,99 zł (280,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pieprz Timut - nepalski pieprz syczuański

Spice for Life Pieprz Timut -​ nepalski pieprz syczuański, 60 g

  • Szlachetny i wszechstronny
  • Grejpfrutowy aromat
  • Delikatnie ostry
27,29 zł 30,99 zł (454,83 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Stay Spiced! Pieprz fermentowany - czarny cały

Stay Spiced! Pieprz fermentowany -​ czarny cały, 80 g

  • Produkcja tradycyjna
  • Łagodna, owocowa ostrość
  • Do smażonego mięsa
79,15 zł 88,00 zł (989,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Red Kampot

Ankerkraut Red Kampot, 70 g

  • Z Kambodży
  • Bardzo rzadki
  • Szlachetna odmiana
35,73 zł 39,99 zł (510,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Czarny pieprz organiczny, wędzony, cały

Spice for Life Czarny pieprz organiczny, wędzony, cały, 80 g

  • Ostry i delikatnie podwędzony
  • Załe ziarna
  • Bio
31,31 zł 34,99 zł (391,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Czarny pieprz Kampot

Spice for Life Czarny pieprz Kampot, 80 g

  • Ręcznie zbierany
  • Mieszanka ostrości i słodyczy
  • Idealne do czerwonych mięs i zup
35,33 zł 39,99 zł (441,63 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Khoysan Meersalz Organiczny czarny pieprz w całości

Khoysan Meersalz Organiczny czarny pieprz w całości, 100 g

  • Najwyższa jakość
  • Z południowych Indiach
  • Intensywny aromat
43,37 zł 48,99 zł (433,70 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Belziger Whisky pieprz

Spice for Life Belziger Whisky pieprz, 70 g

  • Całe ziarna pieprzu
  • Korzenny, ziemisty aromat
  • Wiele różnych zastosowań
35,73 zł 39,99 zł (510,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Organiczny pieprz Tellicherry (cały) - Extra Bold, TGSEB

Spice for Life Organiczny pieprz Tellicherry (cały) -​ Extra Bold, TGSEB, 90 g

  • Ekskluzywny pieprz premium
  • Aromatycznie ostry
  • Zbierany ręcznie
27,69 zł 30,99 zł (307,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Organiczne różowe jagody - różowe życie

Spice for Life Organiczne różowe jagody -​ różowe życie, 50 g

  • Prawdziwa rzadkość
  • Podobny w smaku do pieprzu
  • Delikatny owocowy posmak
27,29 zł 30,99 zł (545,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ankerkraut Tellicherry pieprz cały

Ankerkraut Tellicherry pieprz cały, 70 g

  • Ręcznie zbierany
  • Aromat cytryny i żywicy
  • Długotrwała ostrość
23,67 zł 26,99 zł (338,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Organiczny pieprz kubeba (cały)

Spice for Life Organiczny pieprz kubeba (cały), 70 g

  • Ciepły ziemisty aromat
  • Mentolowy posmak
  • Wszechstronne zastosowanie
27,29 zł 30,99 zł (389,86 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio pieprz kolorowy

Alnatura Bio pieprz kolorowy, 55 g

  • Całe ziarna
  • Owocowa, słodkawa ostrość
  • Wszechstronne zastosowanie
12,81 zł 14,99 zł (232,91 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Biały pieprz

Sonnentor Biały pieprz, cały (35 g)

  • Długotrwała ostrość
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Stosować oszczędnie
13,62 zł 15,99 zł (389,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Czerwony pieprz Kampot, cały

Spice for Life Czerwony pieprz Kampot, cały, 80 g

  • Zbierany ręcznie i suszony na słońcu
  • Lekko ostry i owocowy
  • Dobrze komponuje się również z owocami i deserami
39,35 zł 43,99 zł (491,88 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Organiczny różowy pieprz

Sonnentor Organiczny różowy pieprz, 20 g

  • Słodki smak
  • Łagodne piprzne zakończenie
  • Przypomina jagody jałowca
14,02 zł 15,99 zł (701,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Stay Spiced! Pieprz bengalski, długi, cały

Stay Spiced! Pieprz bengalski, długi, cały, 70 g

  • Intensywny, ostry i słodki
  • Do dań na ciepło i na zimno
  • Wysoka zawartość olejków eterycznych
43,37 zł 48,99 zł (619,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Spice for Life Biała papryka Kampot

Spice for Life Biała papryka Kampot, 80 g

  • Zbierane ręcznie
  • Niewątpliwa ostrość
  • Orzechowy i świeży aromat
39,75 zł 44,99 zł (496,88 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Mieszanka wędzonych pieprzów organicznych

Spice for Life Mieszanka wędzonych pieprzów organicznych, 80 g

  • Mieszanka z chili, pieprzu i kakao
  • Wędzona mieszanka
  • Całe i ostre
31,31 zł 34,99 zł (391,38 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pieprz zielony cały "Malabar - 1. jakość"

Stay Spiced! Pieprz zielony cały "Malabar -​ 1. jakość", 30 g

  • Łagodny aromat
  • Intensywny kolor
  • Idealny do sosów pieprzowych
39,75 zł 44,99 zł (1 325,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz biały cały

KOTÁNYI Pieprz biały cały, 52 g

  • Doskonały do marynat, ryb i sosów
  • Z lekką nutą ostrości
  • Suszony w słońcu
17,99 zł (345,96 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Pieprz biały cały bio

Cosmoveda Pieprz biały cały bio, 40 g

  • Łagodna pikantność
  • Przyprawa do lekkich dań
  • Do sosów, zup i sałatek
23,67 zł 26,99 zł (591,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Organiczny czarny pieprz w całości

Cosmoveda Organiczny czarny pieprz w całości, 100 g

  • Ocieplające, ostre skłądniki przypraw
39,75 zł 44,99 zł (361,36 zł / kg Waga netto po odsączeniu)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz kolorowy cały

KOTÁNYI Pieprz kolorowy cały, 70 g

  • Łagodny smak
  • Perfekcyjne aromaty
  • Intensywny, ostry smak
15,99 zł (228,43 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda BIO Pippali w całości

Cosmoveda BIO Pippali w całości, 33 g

  • Długi pieprz
23,67 zł 26,99 zł (717,27 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Pieprz Banasura - Kerala - cały - ręcznie sortowany

Stay Spiced! Pieprz Banasura -​ Kerala -​ cały -​ ręcznie sortowany, 80 g

  • Ekskluzywny rarytas
  • Intensywny aromat
  • Ze stekiem, dziczyzną i makaronem
51,41 zł 58,00 zł (642,63 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Pieprz czarny w całości

KOTÁNYI Pieprz czarny w całości, 36 g

  • Udoskonala smak zup, sosów i dresingów
  • Dba o wyjątkową ostrość
17,99 zł (499,72 zł / kg)

Dostawa do 7 października