STAUD‘S Korniszony, 314 ml
Klasyk na przekąskę
15,99 zł
(99,94 zł / kg Waga netto po odsączeniu, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Jako przekąska i do gotowania
- Delikatny kwaśny smak
- Z najlepszych składników
Opis
Ten klasyk jest niezbędny jako przekąska. Delikatny kwaśny smak sprawia, że te korniszony są nieodpartą przyjemnością, której nie można przegapić.
Składniki
ogórki, ocet alkoholowy (czysty ocet fermentacyjny), cukier, przyprawy, zioła, Cebula, chrzan, pieprz
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 59 / 14 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,1 g |
| węglowodany | 2 g |
| w tym cukier | 2 g |
| białko | 0,3 g |
| sól | 0,88 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Austria, www.stauds.com |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla STAUD‘S Korniszony
1 recenzja klienta w innym języku
4,4 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 2 | (40%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 3 | (60%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
5 ocen
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.