TEEKANNE Bio herbata "Dziękuję", 18 torebek herbaty (40,50 g)

Słoneczny miodokrzew spotyka się ze świeżą cytryną i doskonałym miodem manuka

16,99 zł

(419,51 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 18 torebek herbaty

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealna na prezent
  • Kojąca przyjemność
  • Łagodny, cytrynowy smak

Kupowane często z TEEKANNE Bio herbata "Von Herzen", 20 torebek dwukomorowych (40 g)

TEEKANNE Bio herbata "Dziękuję", 18 torebek herbaty (40,50 g) 16,99 zł (419,51 zł / kg)
TEEKANNE Bio herbata "Von Herzen", 20 torebek dwukomorowych (40 g) 16,99 zł (424,75 zł / kg)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

W tej aksamitno-owocowej, organicznej mieszance, łagodna słodycz afrykańskiego miodokrzewu łączy się z orzeźwiającą świeżością pikantnej cytryny i wykwintnym aromatem drogocennego miodu manuka. Harmonijne połączenie składników z upraw ekologicznych sprawia, że ​​każda filiżanka to rozkosz dla siebie lub serdeczny prezent dla bliskich.

Nr art.: TK-82447
Zawartość: 40,50 g
EAN: 5901086082445
Numer producenta: 82447
Marki: TEEKANNE
Herbata: W torebkach herbacianych
Znak jakości: Certyfikat ekologiczny zgodnie z przepisami WE dotyczącymi produktów organicznych, Pieczęć ekologiczna UE, Znak ekologiczny UE / spoza UE
Forma diety: Bez glutenu, Bez laktozy
Pochodzenie: Niemcy
Czas parzenia: 5 minut, 6 minut, 7 min., 8 minut
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Właściwości: aromatyzowany, bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera plastiku
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 ml
Zawartość energetyczna / spalania 8 / 2 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 0,4 g
  w tym cukier 0 g
białko 0 g
sól 0 g
Składniki

jabłko[1], biały hibiskus[1], miodokrzew[1], liście stewii[1], słodkie liście jeżyny[1], 5 % skórka cytrynowa[1], 5 % naturalny cytrynowy aromat, granulki miodu manuka[1], cytryna[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austria, www.teekanne.at/de-at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TEEKANNE Bio herbata "Dziękuję"

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder