Toppits - praktyczne przechowywanie żywności, pieczenia i gotowania

Toppits to przemyślane produkty, które ułatwiają codzienne życie w kuchni i gospodarstwie domowym. Znajdziesz tu praktyczne rozwiązania do utrzymywania świeżości żywności, gotowania, pieczenia, zamrażania i przechowywania.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny
Filtr

Toppits: 6 artykułów

Papier do pieczenia do frytkownicy powietrznej

Toppits Papier do pieczenia do frytkownicy powietrznej, 20 szt.

  • Nieprzywierająca powłoka
  • Odporny na tłuszcz materiał
  • Idealny do chipsów, nuggetsów i nie tylko
12,99 zł (0,65 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Toppits Woreczki uniwersalne Zipper®, 1 L

Toppits Woreczki uniwersalne Zipper®, 1 L, 12 szt.

  • Można myć w zmywarce
  • Odporne na rozdarcia i przeciekanie
  • Idealne do zamrażania
13,99 zł (1,17 zł / szt.)

Dostawa do 6 października

Toppits Folia spożywcza

Toppits Folia spożywcza

  • Samoprzylepna
  • Easy-Cut-System®
  • Chroni przed nieprzyjemnymi zapachami
11,99 zł

Dostawa do 6 października

Toppits Folia aluminiowa 50 m, rolka

Toppits Folia aluminiowa 50 m, rolka

  • Odporna na ciepło
  • Odporna na rozdarcia i stabilna wymiarowo
  • Uniwersalna do kuchni i na grilla
32,99 zł

Dostawa do 6 października

Toppits Papier do pieczenia - w kawałkach

Toppits Papier do pieczenia -​ w kawałkach, 1 szt.

  • Nieprzywierająca powierzchnia
  • Antypoślizgowy spód
  • Odporność na ciepło
13,99 zł

Dostawa do 20 października

Toppits Woreczki uniwersalne Zipper®, 3 L

Toppits Woreczki uniwersalne Zipper®, 3 L, 8 szt.

  • Można myć w zmywarce
  • Odporne na rozdarcia i przeciekanie
  • Idealne do zamrażania
13,99 zł (1,75 zł / szt.)

Produkt tymczasowo niedostępny