Wiberg Curry Purpur - mieszanka ekstraktów przypraw, 300 g
Z owocową świeżością imbiru i kardamonu
58,00 zł
(193,33 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Z roślinnymi koncentratami barwiącymi
- Idealna również do deserów
- Wegańska i bez wzmacniaczy smaku
Opis
Dzięki odpowiednim składnikom powstaje ekstrawagancki ekstrakt przyprawowy Curry Purple. W połączeniu z barwiącymi koncentratami roślinnymi, takimi jak hibiskus, rzodkiewka, jabłko i czarna porzeczka, Curry Purple od WIBERG uzyskuje swój niezwykły kolor. Owocowa, orzeźwiająca różnorodność smaków doskonale komponuje się z deserami, a także nadaje pikantnym potrawom wspaniały kolor.
Kulinarne przeznaczenie:
- Do zup, gulaszów i sosów
- Dla kreatywnych odmian deserów
Porada:
Aby uzyskać intensywny kolor i smak, zaleca się dodanie Curry Purple dopiero po zakończeniu procesu gotowania.
Składniki
barwiące ekstrakty roślinne (kwiaty hibiskusa, rzodkiewka, jabłko, czarna porzeczka, mąka ryżowa, pasternak, cukier, imbir, burak, naturalna sól krystaliczna, kardamon, nasiona anyżu, sumak, cynamon, kozieradka, Chilli, pieprz, przyprawy, zioła, ekstrakt z wanilii, ekstrakt z przypraw)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1331 / 318 kj / kcal |
| tłuszcz | 3,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,7 g |
| węglowodany | 59 g |
| w tym cukier | 41 g |
| białko | 7,7 g |
| sól | 5,8 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Austria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Wiberg Curry Purpur - mieszanka ekstraktów przypraw
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.