Przyprawy i zioła na wiosnę

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Wiosenne zioła: 1 - 30 z 67 artykułów

BioKing Greckie oregano

BioKing Greckie oregano, 30 g

  • Intensywny zapach i smak
  • Jako przyprawa lub napar do herbaty
  • Starannie przetworzone przez greckich rolników górskich
16,03 zł 17,99 zł (534,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Bazylia

Sonnentor Bazylia, 15 g

  • Włoska specjalność
  • Smak Morza Śródziemnego
  • Świeży-korzenny smak
10,80 zł 12,99 zł (720,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor czosnek niedźwiedzi, pokrojony

Sonnentor czosnek niedźwiedzi, pokrojony, 18 g

  • Przypomina czosnek
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Charakterystyczny zapach
10,80 zł 12,99 zł (600,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Oregano

Sonnentor Oregano, 18 g

  • Pieprzny, korzenny- gorzki smak
  • Włoska specjalność
  • Uniwersalne zastosowanie
10,80 zł 12,99 zł (600,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Koriander

Sonnentor Koriander, cały (35 g)

  • Idealny tajskiego curry
  • Pikantny-leśny zapach
  • Bardzo wszechstronna
10,80 zł 12,99 zł (308,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Pokrojony lubczyk

Sonnentor Pokrojony lubczyk, 15 g

  • Znany jako "przyprawa maggii"
  • Klasyczna przyprawa do zupy
  • Intensywnie aromatyczna przyprawa
10,80 zł 12,99 zł (720,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Posiekany lubczyk BIO

Cosmoveda Posiekany lubczyk BIO, 70 g

  • Niepowtarzalny aromat
  • Surowy produkt spożywczy
  • Z własnych projektów Fair Trade
43,37 zł 48,99 zł (619,57 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Posiekane oregano BIO

Cosmoveda Posiekane oregano BIO, 25 g

  • Przyprawa śródziemnomorska
  • Pikantna nuta
  • Wszechstronne zastosowanie
14,02 zł 15,99 zł (560,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbaria Kolendra cała

Herbaria Kolendra cała, 40 g

  • Certyfikat hodowli organicznej
  • Wspaniały aromat
23,67 zł 26,99 zł (591,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Pokrojona pietruszka

Sonnentor Pokrojona pietruszka, 15 g

  • Niezastąpiona przyprawa
  • Aromat podobny do cytryny
  • Słodko - korzenny smak
10,80 zł 12,99 zł (720,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Sonnentor Koper

Sonnentor Koper, 15 g

  • Specjalnie dla kuchni nordyckiej
  • Słodkie nuty anyżu
  • Przypomina świeżą pietruszką
10,80 zł 12,99 zł (720,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Oregano - starte

KOTÁNYI Oregano -​ starte, 82 g

  • Pikantne i cierpkie
  • Bardzo aromatyczne
  • Bogate w olejki eteryczne
20,99 zł (255,98 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Sonnentor Kolendra

Sonnentor Kolendra, 15 g

  • Słodko-kwaśny aromat
  • Idealna do tajskiego curry & Guacomole
  • Intensywny smak
10,80 zł 12,99 zł (720,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Organiczne siekane liście kolendry

Cosmoveda Organiczne siekane liście kolendry, 15 g

  • Bardzo popularne
  • Często stosowane
12,01 zł 13,99 zł (800,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ehrenwort Organiczny szczypiorek

Ehrenwort Organiczny szczypiorek, 5 g

  • Idealny jako dekoracja
  • Ma uniwersalne zastosowanie
16,03 zł 17,99 zł (3 206,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Österreichische Bergkräuter Oregano

Österreichische Bergkräuter Oregano, 20 g

  • Typowe nuty śródziemnomorskie
  • Bardzo intensywne
  • Uniwersalne zastosowanie
11,61 zł 12,99 zł (580,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnatura Bio koper, końcówki

Alnatura Bio koper, końcówki, 15 g

  • Jakość organiczna
  • Wegański
  • Wszechstronne zastosowanie
7,59 zł 8,99 zł (506,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Szczypiorek - suszony

KOTÁNYI Szczypiorek -​ suszony, 53 g

  • Aromat podobny do cebuli
  • Uniwersalne zastosowanie
  • Delikatny smak
23,99 zł (452,64 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Nasiona kopru BIO

Cosmoveda Nasiona kopru BIO, 25 g

  • Zawierają olejki eteryczne
  • Idealny dodatek do konserwowania
  • Nadaje się również jako herbata
12,01 zł 13,99 zł (480,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Posiekana bazylia BIO

Cosmoveda Posiekana bazylia BIO, 30 g

  • Przyjemnie pikantny
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Surowy produkt spożywczy
16,03 zł 17,99 zł (534,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Ehrenwort Organiczna pietruszka

Ehrenwort Organiczna pietruszka, 10 g

  • Korzenne i świeże nuty
  • Delikatne nuty cytrusów i anyżu
15,63 zł 17,99 zł (1 563,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Natka pietruszki - suszona

KOTÁNYI Natka pietruszki -​ suszona, 81 g

  • Lekko pieprzowy smak
  • Bardzo delikatnie suszona
  • Aromatyczny zapach
21,99 zł (271,48 zł / kg)

Dostawa do 13 października

KOTÁNYI Lubczyk, starty

KOTÁNYI Lubczyk, starty, opakowanie szklane, 12 g

  • Mocny, lekko słodki i ostry smak
  • Wieloletnia roślina zielna
  • Przypomina seler naciowy
15,99 zł (1 332,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Herbaria Oregano otarte

Herbaria Oregano otarte, 20 g

  • Delikatnie suszone
  • Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
23,67 zł 26,99 zł (1 183,50 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Krojony czosnek niedźwiedzi BIO

Cosmoveda Krojony czosnek niedźwiedzi BIO, 20 g

  • Surowy produkt spożywczy
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Podobny do czosnku
14,02 zł 15,99 zł (701,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Natka pietruszki

KOTÁNYI Natka pietruszki, 36 g

  • Delikatnie suszona
  • Lekko pieprzny smak
  • Bogata w olejki eteryczne
17,99 zł (499,72 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Cosmoveda Organiczna mielona kolendra

Cosmoveda Organiczna mielona kolendra, 70 g

  • Nasiona i liście bogate w linalol i kumarynę,
  • Składnik curry
26,89 zł 29,99 zł (384,14 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Zielona mięta otarta

KOTÁNYI Zielona mięta otarta, 10 g

  • Doskonała do curry, chutneys i sosów
  • Miętowy smak
  • Orzeźwiająca
15,99 zł (1 599,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Kolendra mielona

KOTÁNYI Kolendra mielona, 30 g

  • Orzechowy smak
  • Słodko-ostry smak
  • Zapewniają orientalne nuty
13,99 zł (466,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

KOTÁNYI Zielona mięta

KOTÁNYI Zielona mięta, 105 g

  • Posiada aromaty od chłodzących po pikantne
  • Zapach mentolu
  • Orzeźwiający chłód
20,99 zł (199,90 zł / kg)

Dostawa do 7 października