Zotter Schokoladen Bio MiXing Wielkanocne Minis de Luxe, wegańskie, 50 g
Mały smakołyk na Wielkanoc
34,99 zł
(699,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- 2 wegańskie małe tabliczki czekolady
- Kolorowe i artystycznie zdobione
- Dekoracyjne opakowanie
Opis
Wegański zestaw upominkowy MiXing Wielkanocne Minis de Luxe firmy Zotter zawiera dwa pięknie zaprojektowane małe tabliczki czekoladowe. Ozdobne opakowanie zawiera owocowy, aromatyczny batonik malinowo-kokosowy oraz biały batonik kokosowy wypełniony chrupiącym kruchym orzechem laskowym - każdy artystycznie udekorowany i kolorowo zaprezentowany.
| Nr art.: | ZSM-24589 |
|---|---|
| Zawartość: | 50 g |
| EAN: | 9006403088301 |
| Numer producenta: | 24589 |
| Marki: | Zotter Schokoladen |
| Znak jakości: | Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, E - orzeszki ziemne, G - mleko, H - orzechy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bez alkoholu |
Składniki
surowy cukier trzcinowy[3], masło kakaowe[3], napój ryżowy w proszku[1] (ryż[1], olej słonecznikowy[1], sól), 5 % wiórki kokosowe[3], masa kakaowa[3], proszek kokosowy[1] (4 % pasta kokosowa[1], mleko kokosowe[1], mąka kokosowa[1]), 4 % liofilizowane maliny[1], 4 % orzechy laskowe[1], borówka brusznica[1], nasiona konopi[1], soja w proszku[1] (soja[1], maltodekstryna[1], syrop kukurydziany[1]), Emulgator (laktoza (słonecznik)), kwiaty róży, sezam[1], cytryna w proszku[1] (koncentrat soku z cytryny[1], skrobia kukurydziana[1]), olej z orzechów laskowych[1], strąki wanilii w proszku [3], sól kamienna, Emulgator (laktoza (soja)), cukier trzcinowy[2], matcha[1], koncentrat ze spiruliny i kwiatów krokosza barwierskiego, cynamon[1], anyż[1]
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
- z uczciwego handlu, udział Fair Trade 76%
- z uczciwego handlu, udział Fair Trade 76%, z kontrolowanej uprawy ekologicznej
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2458 / 587 kj / kcal |
| tłuszcz | 41 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 24 g |
| węglowodany | 51 g |
| w tym cukier | 44 g |
| białko | 3,4 g |
| sól | 0,08 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austria, www.zotter.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Zotter Schokoladen Bio MiXing Wielkanocne Minis de Luxe, wegańskie
Ulubione kategorie:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.