Alnatura Bio kasza jaglana, 250 g
Kaszka pełnoziarnista dla małych smakoszy
12,99 zł
(51,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Od 5. miesiąca życia
- Bez glutenu i nabiału
- Jakość organiczna
Pasujące produkty
Opis
Od 5. miesiąca życia ta delikatna kaszka zbożowa z łagodnego organicznego prosa rozpieści Twoje dziecko. Nie zawiera mleka, glutenu ani dodatku cukru, a jej lekka receptura umożliwia różne metody przygotowania, dostosowane do potrzeb: kaszka świetnie smakuje wymieszana z wodą i mlekiem, jako mleko modyfikowane dla niemowląt lub od 7. miesiąca jako kaszka zbożowo-owocowa.
| Nr art.: | MM-240123 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 4104420253551 |
| Numer producenta: | 240123 |
| Marki: | Alnatura |
| Znak jakości: | Certyfikowany organiczny |
| Forma diety: | Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, Po użyciu należy ponownie zamknąć opakowanie |
| Właściwości: | bezglutenowy, bez dodatku cukru |
Składniki
Mąka jaglana pełnoziarnista[1], tiamina
- z rolnictwa ekologicznego
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1641 / 392 kj / kcal |
| tłuszcz | 4 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,6 g |
| węglowodany | 75,8 g |
| w tym cukier | 0,4 g |
| substancje balastowe | 3,5 g |
| białko | 11,5 g |
| sól | 0,02 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Alnatura Bio kasza jaglana
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.