Alnatura Bio miód leśny, 500 g

Może być stosowana jako pasta do smarowania lub słodzik

29,99 zł

(59,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 g

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Mocny, aromatyczny smak
  • Jakość organiczna
  • Płynna konsystencja

Kupowane często z Alnatura Bio owocowy produkt do smarowania z dzikich jagód, 250 g

Alnatura Bio miód leśny, 500 g 29,99 zł (59,98 zł / kg)
Alnatura Bio owocowy produkt do smarowania z dzikich jagód, 250 g 14,99 zł (59,96 zł / kg)
Cena całkowita: 44,98 zł
Opis

Organiczny miód leśny Alnatura zachwyca głęboką ciemną barwą. Dzięki silnemu, pikantnemu smakowi jest wszechstronnym produktem kulinarnym: miód nadaje się do smarowania pieczywa, a także do słodzenia napojów i potraw. Może być również stosowany do sosów sałatkowych.

Nr art.: MM-136029
Zawartość: 500 g
EAN: 4104420024526
Numer producenta: 136029
Marki: Alnatura
Znak jakości: Certyfikowany organiczny
Forma diety: Wegetariański
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu, Po użyciu należy ponownie zamknąć opakowanie
Składniki

miód leśny[1]

  1. bio
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1306 / 312 kj / kcal
tłuszcz 0,5 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g
węglowodany 78 g
  w tym cukier 78 g
substancje balastowe 0,5 g
białko 0,5 g
sól 0,02 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Niemcy, www.alnatura.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Alnatura Bio miód leśny