Produkty zbożowe od Alnavit

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Produkty zbożowe: 3 artykuły

Bio mieszanka do pieczenia chleba wiejskiego

Alnavit Bio mieszanka do pieczenia chleba wiejskiego, 450 g

  • Z pełnoziarnistą mąką owsianą
  • Źródło błonnika
  • Bezglutenowy i wegański
17,24 zł 19,99 zł (38,31 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio mąka, mieszanka uniwersalna

Alnavit Bio mąka, mieszanka uniwersalna, 500 g

  • Bezglutenowa
  • Do słodkich i pikantnych przepisów
  • Bez cukru i drożdży
15,22 zł 16,99 zł (30,44 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio kuskus z ryżu pełnoziarnistego

Alnavit Bio kuskus z ryżu pełnoziarnistego, 300 g

  • Gotowy w zaledwie 5 minut
  • Idealny na słodko i słono
  • 100% bezglutenowa pełnoziarnista mąka ryżowa
10,40 zł 11,99 zł (34,67 zł / kg)

Dostawa do 7 października