Wyjątkowe przekąski od Alnavit

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Przekąski: 4 artykuły

Alnavit Bio krakersy z ziarnami

Alnavit Bio krakersy z ziarnami, 75 g

  • Z czterema pysznymi nasionami
  • Chrupiące i bezglutenowe
  • Idealne z dipami i serem
12,81 zł 14,99 zł (170,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio grissini rozmarynowe z solą morską

Alnavit Bio grissini rozmarynowe z solą morską, 100 g

  • Idealne antipasti
  • Bezglutenowe i bez drożdży
  • Chrupiące i kruche wypieki
14,02 zł 15,99 zł (140,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio krakersy z parmezanem

Alnavit Bio krakersy z parmezanem, 75 g

  • Z prawdziwym Parmigiano Reggiano
  • Źródło białka z chia i siemienia lnianego
  • Bez glutenu i laktozy
13,62 zł 15,99 zł (181,60 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Alnavit Bio grissini z serem górskim

Alnavit Bio grissini z serem górskim, 100 g

  • Z 16% serem górskim Allgäu
  • Bez glutenu i laktozy
  • Idealne do maczania i na przekąskę
15,22 zł 16,99 zł (152,20 zł / kg)

Dostawa do 7 października