Ankerkraut Spongebob - Zestaw na prezent
Gąbczasty duet do burgerów i curry
78,00 zł
(włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Zestaw 2 sztuki
- Owocowa mieszanka do curry i burgerów
- Idealne dla fanów i na prezent
Pasujące produkty
Opis
Przenieś klimat Bikini Bottom prosto do swojej kuchni i zaskocz przyjaciół lub rodzinę tym specjalnym pudełkiem prezentowym. Dzięki mieszance Pineapple Curry & SpongeBob Burger Mix możesz wyczarować egzotyczne dania i kotlety o smaku przypominającym legendarny oryginał.
| Nr art.: | AK-4062988843013 |
|---|---|
| Zawartość: | 1 zestaw |
| EAN: | 4062988843013 |
| Numer producenta: | 4062988843013 |
| Marki: | Ankerkraut |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera oleju palmowego |
Składniki
sól morska, rohrzucker, 20 % Proszek ananasowy, 20 % proszek curry (kurkuma (Curcuma longa), kolendra, nasiona gorczycy, Nasiona kozieradki, sól, chili, czosnek), cukier z kwiatu kokosa
sól morska, Cebula, czosnek, papryka słodka, posiekane chili, czarny pieprz (Piper nigrum)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1181 / 282 kj / kcal |
| tłuszcz | 2,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,4 g |
| węglowodany | 59 g |
| w tym cukier | 58 g |
| białko | 2,9 g |
| sól | 24,8 g |
Spongebob Burger Mix
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 758 / 181 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 30 g |
| w tym cukier | 16 g |
| białko | 6 g |
| sól | 49,6 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ankerkraut GmbH, Reindorfer Osterberg 75, 21266, Jesteburg, Niemcy, www.ankerkraut.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Ankerkraut Spongebob - Zestaw na prezent
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.