Azjatyckie zupy instant, praktyczne składniki i wiele innych produktów marki Arche Naturküche

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Produkty kuchni azjatyckiej: 16 artykułów

Arche Naturküche Bio Umeboshi - morele

Arche Naturküche Bio Umeboshi -​ morele, 125 g

  • Marynowane z solą morską
  • Fermentowane kwasem mlekowym
  • Idealne do sałatek
38,54 zł 42,99 zł (308,32 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio pędy bambusa

Arche Naturküche Bio pędy bambusa, 350 g

  • Delikatne i chrupiące
  • Z odrobiną soli morskiej
  • Do dań z ryżu, sałatek i innych
17,24 zł 19,99 zł (49,26 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio Mugi Miso

Arche Naturküche Bio Mugi Miso, 300 g

  • Pasta z jęczmienia i soi
  • Pikantna i aromatyczna
  • Fermentowana i pasteryzowana
29,70 zł 33,99 zł (99,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio małe kolby kukurydzy

Arche Naturküche Bio małe kolby kukurydzy, 230 g

  • Do potraw warzywnych i sałatek
  • Smakują również pieczone
  • Delikatnie ostre
15,63 zł 17,99 zł (67,96 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio imbir do sushi

Arche Naturküche Bio imbir do sushi, 105 g

  • Specjalność z Japonii
  • Pozycja obowiązkowa do sushi
  • Intensywny smak
19,25 zł 21,99 zł (183,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio Seitan w plastrach

Arche Naturküche Bio Seitan w plastrach, 650 g

  • Z mąki pszennej
  • Wysoka zawartość glutenu
  • Pikantne i wszechstronne
31,71 zł 35,99 zł (96,09 zł / kg Waga netto po odsączeniu)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio Kimchi

Arche Naturküche Bio Kimchi, 270 g

  • Do zup, wrapów i innych
  • Koreański specjał z warzyw
  • Aromatyczny, pikantny, kwaskowaty smak
18,45 zł 20,99 zł (68,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio VegEgg wegańskie jajko

Arche Naturküche Bio VegEgg wegańskie jajko, 175 g

  • Z mąki łubinowej i skrobi kukurydzianej
  • Proste w użyciu
  • 1 łyżka zastępuje 1 jajko
23,27 zł 25,99 zł (132,97 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio Shiitake

Arche Naturküche Bio Shiitake, 40 g

  • Idealne do zup
  • Ostrożnie suszone
  • Wyjątkowy smak
19,25 zł 21,99 zł (481,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio bulion miso

Arche Naturküche Bio bulion miso, 120 g

  • Przyprawa uniwersalna
  • Idealna do zup
  • Wyśmienita i aromatyczna
20,45 zł 22,99 zł (170,42 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio fasolka mung - kiełki

Arche Naturküche Bio fasolka mung -​ kiełki, 330 g

  • Idealne do potraw z patelni oraz z woka
  • Po prostu dodać do potrawy
  • Świeży smak
9,60 zł 10,99 zł (29,09 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio Tempura-Fix

Arche Naturküche Bio Tempura-​Fix, 200 g

  • Do ciasta
  • Bez jajka
  • Łatwa w przygotowaniu
11,61 zł 12,99 zł (58,05 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio zupa miso z warzywami morskimi

Arche Naturküche Bio zupa miso z warzywami morskimi, 60 g

  • 4 saszetki po 15 g każda
  • Łatwa w przygotowaniu
  • Pikantna i rozgrzewająca
19,25 zł 21,99 zł (320,83 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio zupa miso z dymką

Arche Naturküche Bio zupa miso z dymką, 40 g

  • 4 saszetki
  • Z płatkami wakame
  • Aromatyczna i pikantna
19,25 zł 21,99 zł (481,25 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Instant Wakame

Arche Naturküche Instant Wakame, 50 g

  • Wodorosty z rodziny brunatnic
  • Drobno pokrojone
  • Bez namaczania
27,29 zł 30,99 zł (545,80 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Arche Naturküche Bio Miso kostki bulionowe

Arche Naturküche Bio Miso kostki bulionowe, 80 g

  • 6 porcji
  • Bez drożdży i oleju palmowego
  • Dobrze smakuje również jako rosół do picia
10,80 zł 12,99 zł (135,00 zł / kg)

Dostawa do 13 października