Bauck Mühle Bio bezglutenowe ciasto na pizzę, 350 g
Bezglutenowe ciasto na pizzę z pełnoziarnistej mąki ryżowej
12,99 zł
(37,11 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szybkie przygotowanie
- Bez wyrastania
- Wegańskie
Pasujące produkty
Opis
Bezglutenowe i ekologiczne ciasto na pizzę od Bauck Mühle to mieszanka do wypieku na bazie pełnoziarnistej mąki ryżowej oraz innych bezglutenowych składników. Ciasto różni się od tradycyjnych ciast pszennych mniej kleistą konsystencją. Podczas pieczenia pozostaje w środku miękkie, a z zewnątrz przyjemnie chrupiące.
Mieszanka jest wegańska, niesłodzona i nie wymaga czasu na wyrośnięcie – potrzebujesz jedynie wody, odrobiny oleju oraz ulubionych dodatków do obłożenia według własnego uznania. Składniki mieszanki na ciasto do pizzy są kontrolowane w wewnętrznym laboratorium bezglutenowym Bauck Mühle, dzięki czemu można polegać na jakości tej bezglutenowej bazy do pizzy.
Przygotowanie:
- Piekarnik nagrzać do 225 °C (gaz: stopień 4, termoobieg: 190 °C ).
- Zawartość opakowania wsypać do miski, dodać 250 ml letniej wody oraz 2 łyżki oleju (np. oliwy z oliwek).
- Wyrobić na gładkie ciasto za pomocą miksera ręcznego (haki do ugniatania ciasta).
Uwaga:
Ciasto nie wymaga czasu na wyrośnięcie! Jest nieco miększe niż zwykle. Dzięki temu spód pizzy staje się miękki w środku i chrupiący z zewnątrz.
| Nr art.: | MM-413038 |
|---|---|
| Zawartość: | 350 g |
| EAN: | 4015637006659 |
| Numer producenta: | 413038 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1419 / 339 kj / kcal |
| tłuszcz | 1,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,3 g |
| węglowodany | 76 g |
| w tym cukier | 0,7 g |
| substancje balastowe | 3,5 g |
| białko | 4,2 g |
| sól | 2,2 g |
Składniki
Mąka ryżowa pełnoziarnista[1], skrobia kukurydziana[1], mąka ryżowa[1], proszek do pieczenia (środek spulchniający (wodorowęglan sodu), Zakwaszacz (winian monopotasowy (E336)), skrobia kukurydziana[1]), zmielone łuski psyllium[1], syrop ryżowy w proszku[1], Quinoasauerteigpulver[1] (mąka z komosy ryżowej[1], mąka ryżowa[1]), sól morska
- kontrolowana produkcja ekologiczna
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio bezglutenowe ciasto na pizzę
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.