Bauck Mühle Bio Brownies, 400 g
Bezglutenowa mieszanka do pieczenia brownie
16,99 zł
(42,48 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z pełnoziarnistą mąką ryżową
- Wyjątkowo czekoladowe
- Również do urządzenia Airfryer
Pasujące produkty
Opis
Bezglutenowa ekologiczna mieszanka do wypieku brownie od Bauck Mühle pozwala zbliżyć się do klasycznej czekoladowej przyjemności – dzięki recepturze na bazie pełnoziarnistej mąki ryżowej i kukurydzy zamiast pszenicy, a mimo to wypiek pozostaje cudownie wilgotny i intensywnie czekoladowy. Najwyższej jakości płatki z gorzkiej czekolady i kakao o obniżonej zawartości tłuszczu nadają ciastu czekoladowo-słodki aromat, podczas gdy piekące się brownie roztacza w kuchni kuszący zapach. Oznacza to nieskomplikowane pieczenie, które udaje się również w wersji wegańskiej bez mleka i jajek, zachowując bogaty smak.
Przygotowanie z jajkiem:
Na 1 tortownicę (26 cm) lub 1 formę do zapiekania (ok. 20 cm x 20 cm), 6 dużych lub 12 małych brownie.
Dodatkowe składniki: 200 g miękkiego masła, 2 jajka i 100 ml mleka
- Piekarnik nagrzać do 175 °C w trybie góra/dół.
- Zawartość opakowania wsypać do miski.
- Wymieszać z 200 g miękkiego masła i 2 jajkami. Następnie powoli wmieszać 100 ml mleka.
- Masę przełożyć do formy do pieczenia i wyrównać powierzchnię.
- Piec na środkowym poziomie przez ok. 25 minut.
- Pozostawić do całkowitego ostygnięcia i pokroić na kawałki.
Przygotowanie bez jajka:
Dodatkowe składniki: 150 g miękkiej margaryny, 2 płaskie łyżeczki mączki chleba świętojańskiego (lub 2 płaskie łyżki mąki sojowej) i 100 ml wody lub napoju sojowego
- Piekarnik nagrzać do 175 °C w trybie góra/dół.
- W rondelku rozpuścić 150 g (wegańskiej) margaryny i dodać 100 ml zimnej wody lub napoju sojowego.
- Mieszankę do brownie wsypać do miski i wymieszać z 2 płaskimi łyżeczkami mączki chleba świętojańskiego lub 2 płaskimi łyżki mąki sojowej.
- Dodać mieszankę margaryny i wody, a następnie wyrobić na gładką masę.
- Masę przełożyć do formy do pieczenia i wyrównać powierzchnię.
- Piec na środkowym poziomie przez ok. 25 minut.
- Pozostawić do całkowitego ostygnięcia i pokroić na kawałki.
Przygotowanie w Airfryerze:
- Masę przygotować zgodnie z powyższą instrukcją i przełożyć do 2 szklanych naczyń / form do pieczenia w Airfryerze (ok. 1 litr) lub do 1 dużej formy (ok. 2,6 litra).
- Piec w programie Bake w temperaturze 160 °C przez ok. 25 min.
- Uwaga: Należy przestrzegać instrukcji producenta – rezultat może się różnić w zależności od urządzenia.
| Nr art.: | MM-362938 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4015637822990 |
| Numer producenta: | 362938 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, G - mleko, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1654 / 395 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,3 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 3,1 g |
| węglowodany | 81 g |
| w tym cukier | 54 g |
| substancje balastowe | 4,2 g |
| białko | 4 g |
| sól | 0,17 g |
Składniki
cukier buraczany[1], skrobia kukurydziana[1], 15 % Schokoblätter[1] (surowy cukier trzcinowy[1], masa kakaowa[1], masło kakaowe[1], Emulgator (lecytyna słonecznikowa[1])), Mąka ryżowa pełnoziarnista[1], 8 % kakao w proszku o małej zawartości tłuszczu[1], zagęszczacz (guma guar[1]), zmielone łuski psyllium[1], sól kamienna, wanilia[1]
- z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio Brownies
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.