Bauck Mühle Bio Falafel Original, 160 g

Bezglutenowa mieszanka falafel do szybkiego przygotowania

11,61 zł 12,99 zł -11%

(72,56 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 160 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 100% wegańska
  • Ze zmielonej ciecierzycy
  • Idealna jako dodatek do wielu dań

Kupowane często z LEE KUM KEE Baza zupy grzybowej umami, 60 g

Bauck Mühle Bio Falafel Original, 160 g 11,61 zł (72,56 zł / kg)
LEE KUM KEE Baza zupy grzybowej umami, 60 g 7,59 zł (126,50 zł / kg)
Cena całkowita: 19,20 zł
Opis

Bezglutenowa mieszanka do falafeli od Bauck Mühle bazuje głównie na drobno mielonej ciecierzycy i jest harmonijnie doprawiona przyprawami takimi jak kolendra, pietruszka i czosnek. W celu przygotowania wystarczy wymieszać mieszankę z gorącą wodą, a następnie uformować małe kulki. Potem fafale można usmażyć w patelni lub frytkownicy na złocistobrązowy kolor i podawać na wiele sposobów. Receptura mieszanki do falafeli jest wegańska i powstaje w jakości ekologicznej.

Przygotowanie:

  1. Zawartość opakowania wmieszać do 250 ml wrzącej wody i pozostawić na 15 minut do napęcznienia.
  2. Masę jeszcze raz dobrze wymieszać i zwilżonymi dłońmi formować kulki wielkości łyżeczki od herbaty.
  3. Smażyć na złocistobrązowy kolor na dużej ilości gorącego, neutralnego oleju (np. oliwy z oliwek) na patelni lub we frytkownicy.
Nr art.: MM-111028
Zawartość: 160 g
EAN: 4015637822952
Numer producenta: 111028
Marki: Bauck Mühle
Znak jakości: Pieczęć ekologiczna
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu
Może zawierać śladowe ilości: F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin
Uwaga dotycząca przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Właściwości: bezglutenowy
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1407 / 336 kj / kcal
tłuszcz 5,9 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,1 g
węglowodany 43 g
  w tym cukier 2,6 g
substancje balastowe 15 g
białko 18 g
sól 2,1 g
Składniki

mączka z ciecierzycy[1], mąka z ciecierzycy[1], sól, pietruszka[1], kminek zwyczajny[1], czosnek w proszku[1], kolendra[1], pieprz[1]

  1. z certyfikowanej produkcji ekologicznej
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio Falafel Original

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder