Bauck Mühle Bio Falafel Original, 160 g
Bezglutenowa mieszanka falafel do szybkiego przygotowania
12,99 zł
(81,19 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- 100% wegańska
- Ze zmielonej ciecierzycy
- Idealna jako dodatek do wielu dań
Pasujące produkty
Opis
Bezglutenowa mieszanka do falafeli od Bauck Mühle bazuje głównie na drobno mielonej ciecierzycy i jest harmonijnie doprawiona przyprawami takimi jak kolendra, pietruszka i czosnek. W celu przygotowania wystarczy wymieszać mieszankę z gorącą wodą, a następnie uformować małe kulki. Potem fafale można usmażyć w patelni lub frytkownicy na złocistobrązowy kolor i podawać na wiele sposobów. Receptura mieszanki do falafeli jest wegańska i powstaje w jakości ekologicznej.
Przygotowanie:
- Zawartość opakowania wmieszać do 250 ml wrzącej wody i pozostawić na 15 minut do napęcznienia.
- Masę jeszcze raz dobrze wymieszać i zwilżonymi dłońmi formować kulki wielkości łyżeczki od herbaty.
- Smażyć na złocistobrązowy kolor na dużej ilości gorącego, neutralnego oleju (np. oliwy z oliwek) na patelni lub we frytkownicy.
| Nr art.: | MM-111028 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 4015637822952 |
| Numer producenta: | 111028 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, N - nasiona sezamu, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1407 / 336 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,1 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukier | 2,6 g |
| substancje balastowe | 15 g |
| białko | 18 g |
| sól | 2,1 g |
Składniki
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio Falafel Original
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.