Bauck Mühle Bio wegetariański burger orkiszowy, 160 g
Wegańska mieszanka do burgerów
12,99 zł
(81,19 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Szybkie przygotowanie
- Z zielonego orkiszu i płatków owsianych
- Uszlachetniony warzywami
Pasujące produkty
Opis
Ekologiczna mieszanka na wegetariańskie burgery orkiszowe od Bauck Mühle stanowi aromatyczną bazę do wegańskich kotletów burgerowych lub pysznych placuszków. Wystarczy wymieszać ją z wodą, pozostawić do napęcznienia, a po uformowaniu usmażyć na patelni na złocistobrązowy kolor – w ten sposób w mgnieniu oka powstają smaczne roślinne kotlety, które można podawać klasycznie w bułce burgerowej lub jako przekąskę. Mieszanka łączy ziarno orkiszu zielonego z płatkami owsianymi, sezamem i pełnymi smaku warzywami. Każde opakowanie wystarcza na 6 dużych lub 12 małych placuszków – im mniejsze placuszki, tym będą bardziej chrupiące.
Przygotowanie:
- Zawartość opakowania wmieszać do 250 ml wrzącej wody i pozostawić na 15 minut do napęcznienia.
- Zwilżonymi dłońmi uformować placuszki.
- Smażyć na gorącym tłuszczu z obu stron na złocistobrązowy kolor.
| Nr art.: | MM-110324 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 4015637004945 |
| Numer producenta: | 110324 |
| Marki: | Bauck Mühle |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | F - soja, H - orzechy, M - gorczycy, P - łubin |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1520 / 363 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,3 g |
| węglowodany | 55 g |
| w tym cukier | 1,6 g |
| substancje balastowe | 9,9 g |
| białko | 13 g |
| sól | 2,5 g |
Składniki
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Niemcy, kundenservice@bauck.de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Bauck Mühle Bio wegetariański burger orkiszowy
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.