Kaszki mleczne i zbożowe od Bebivita

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Kaszki mleczne i zbożowe: 6 artykułów

Kaszka na dobranoc - ryż na mleku z jabłkiem

Bebivita Kaszka na dobranoc -​ ryż na mleku z jabłkiem, 500 g

  • Od 5 miesiąca
  • Bez glutenu i dodatku cukru
  • Zawiera cenne witaminy i minerały
26,99 zł (53,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bebivita Owsianka mleczna, biszkopt

Bebivita Owsianka mleczna, biszkopt, 500 g

  • Od 6 miesiąca
  • Bez dodatku cukru
  • Z minerałami i witaminami
26,99 zł (53,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wieczorna owsianka bez dodatku cukru, herbatniki i banan

Bebivita Wieczorna owsianka bez dodatku cukru, herbatniki i banan, 500 g

  • Od 5 miesiąca
  • Z minerałami i witaminami
  • Z ciasteczkami z Niemiec
26,99 zł (53,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bebivita Mleczna kaszka manna

Bebivita Mleczna kaszka manna, 500 g

  • Od 6. miesiąca życia
  • Bez dodatku cukru
  • Około 10 porcji
26,99 zł (53,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Bebivita Kaszka mleczna, kakao

Bebivita Kaszka mleczna, kakao, 500 g

  • Od 8 miesiąca
  • Z minerałami i witaminami
  • Łagodny smak
26,99 zł (53,98 zł / kg)

Dostawa do 13 października

Bebivita Mleczna kaszka owocowa

Bebivita Mleczna kaszka owocowa, 500 g

  • Po ukończeniu 4. miesiąca
  • Owocowy smak
  • Bez dodatku cukru
23,99 zł (47,98 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny