Mleko modyfikowane od Bebivita

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki
Filtr

Mleko modyfikowane: 4 artykuły

Preparat do początkowego żywienia niemowląt na bazie mleka krowiego Pre

Bebivita Preparat do początkowego żywienia niemowląt na bazie mleka krowiego Pre, 500 g

  • Od urodzenia
  • Z laktozą i kwasami DHA
  • Również jako dodatek do karmienia piersią
37,99 zł (75,98 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bebivita Mleko następne 3 na bazie mleka krowiego

Bebivita Mleko następne 3 na bazie mleka krowiego, 500 g

  • Od 10. miesiąca życia
  • Nie jest zastępstwem mleka matki
  • Uzupełnienie stałych pokarmów
37,99 zł (75,98 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Hydrolizowany preparat do początkowego żywienia niemowląt na bazie mleka krowiego Pre HA

Bebivita Hydrolizowany preparat do początkowego żywienia niemowląt na bazie mleka krowiego Pre HA, 500 g

  • Od urodzenia
  • Silnie rozszczepione białko
  • Laktoza jako węglowodan
54,00 zł (108,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Bebivita Mleko następne 2 na bazie mleka krowiego

Bebivita Mleko następne 2 na bazie mleka krowiego, 500 g

  • Po 6. miesiącu życia
  • Nie zastępuje mleka matki
  • Zaspokaja potrzeby w zależności od wieku
36,99 zł (73,98 zł / kg)

Dostawa do 13 października