Belberry - octy owocowe, dżemy, ketchupy i nie tylko

Belberry - octy owocowe, dżemy, ketchupy i nie tylko

Aromatyczne specjały owocowo-warzywne z Belgii

Belberry to delikatne produkty wykonane z najlepszych owoców i warzyw. Wszystko zaczęło się od małego sklepu spożywczego we Flandrii/Belgia i produkcji wyśmienitych dżemów według tradycyjnych receptur.

Jakby tego było mało, do ekskluzywnej linii Belberry trafiły również sosy owocowe, chutney i marynowane specjały. Thierry Vandererfven, który prowadzi Belberry w drugim pokoleniu, nieustannie opracowuje nowe kreacje. Są tak pyszne, że dżemy są podawane nawet u belgijskiej rodziny królewskiej, a rodzinny biznes może nosić wyróżnienie „dostawcy belgijskiej rodziny królewskiej”.

Szczególnie ekscytujące dla wszystkich koneserów: specjalności octowe z owoców i warzyw Belberry i ketchup Belberry. Przecier ze świeżych owoców i warzyw, m.in. z mango, limonki, ogórka lub kwiatu czarnego bzu z łagodnym octem tworzy wspaniały sos przyprawowy. Pyszny nie tylko jako sos do sałatek, ale także do potraw smażonych i grillowanych, do deserów, a nawet do napojów. Ketchup pomidorowy San Marzano Belberry i ketchupy z np. żółtej papryki, buraka lub mango czekają na Ciebie.

Skosztuj ekskluzywnych produktów Belberry i ciesz się najlepszymi specjałami owocowymi i warzywnymi z Belgii!

Kategorie:

Belberry: 33 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT