Belberry - octy owocowe, dżemy, ketchupy i nie tylko

Aromatyczne specjały owocowo-warzywne z Belgii

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Forma diety
Filtr

Belberry: 1 - 30 z 33 artykułów

Belberry Ketchup z pomidorami San Marzano

Belberry Ketchup z pomidorami San Marzano, 250 ml

  • Pełny smak
  • Z papryką i solą morską
39,99 zł (159,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Pikantny chutney z mango

Belberry Pikantny chutney z mango, 180 g

  • Owocowe i pikantne
  • Z dojrzałych owoców
  • Wszechstronne zastosowanie
23,99 zł (133,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Belberry Gourmet Sauce pikantny sos z mango

Belberry Gourmet Sauce pikantny sos z mango, 250 ml

  • Słodko-kwaśny i owocowy
  • Delikatnie przyprawiony
39,99 zł (159,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Dżem pomarańczowy

Belberry Dżem pomarańczowy, 28 g

  • Gorzkie pomarańcze z Sewilli
  • Z delikatną skórką pomarańczową
  • Intensywnie owocowy
10,13 zł 10,99 zł (361,79 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Belberry Ketchup z buraków

Belberry Ketchup z buraków, 250 ml

  • Ziemisty aromat
  • Dobre połączenie słodyczy i kwasowości
39,99 zł (159,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet ogórkowy

Belberry Ocet ogórkowy, 200 ml

  • Świeży aromat
  • Do sałatek i sosów
  • Pasuje do wieprzowiny i drobiu
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet z mango

Belberry Ocet z mango, 200 ml

  • Świetny kolor
  • Lekko kwaśny
  • Idealny do warzyw i deserów
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Przetwór owocowy z figami i czarnym pieprzem

Belberry Przetwór owocowy z figami i czarnym pieprzem, 130 g

  • Słodki i pikantny
  • Idealny do sera pleśniowego
23,99 zł (184,54 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Belberry Słodki ocet malinowy

Belberry Słodki ocet malinowy, 200 ml

  • 30% przecieru malinowego
  • Świetny jako dodatek do lodów
  • Jako sos z olejem orzechowym
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet mandarynkowy

Belberry Ocet mandarynkowy, 200 ml

  • Owocowo-słodki i lekko kwaśny
  • Szczególnie aromatyczny
  • Świetnie smakuje również jako polewa do lodów
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Ketchup pomidorowy BBQ

Belberry Ketchup pomidorowy BBQ, 250 ml

  • Wędzony i pikantny
  • Nuty słodko-kwaśne
  • Ekstrakt z egzotycznego tamaryndowca
39,99 zł (159,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet limonkowy

Belberry Ocet limonkowy, 200 ml

  • 30% miąższu z limonki
  • Intensywny i aromatyczny
  • Do pikantnych i słodkich dań
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Chutney z cebuli

Belberry Chutney z cebuli, 180 g

  • Słodki i pikantny
  • Świetny potrawami z grilla
  • Również z pieczenią i serem
23,99 zł (133,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet cytrynowy

Belberry Ocet cytrynowy, 200 ml

  • Łagodny i owocowo-świeży
  • Z dojrzałych owoców
  • Idealny do ryb i drobiu
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Przetwór owocowy z morelą i kminem rzymskim

Belberry Przetwór owocowy z morelą i kminem rzymskim, 130 g

  • Nuta orientalna
  • Idealny z miękkim serem
  • Również z wędlinami
23,99 zł (184,54 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet z Citrus junos

Belberry Ocet z Citrus junos, 200 ml

  • Złożony aromat cytrusowy
  • Idealny do kuchni azjatyckiej
  • Do przyprawiania i uszlachetniania
64,00 zł (320,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry French Dressing - sos do sałatek

Belberry French Dressing -​ sos do sałatek, 250 ml

  • Delikatna nuta musztardy
  • Doprawiony żółtkiem jajka
  • Idealny do roszpunki i drobiu
34,99 zł (139,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Sos malinowy

Belberry Sos malinowy, 250 ml

  • Szczególnie popularny wśród dzieci
  • Ze świeżych owoców
  • Do wielu deserów
46,99 zł (187,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Chutney z malinami i cebulą

Belberry Chutney z malinami i cebulą, 180 g

  • Owocowy i słodki
  • Idealny do wędlin
  • Pasuje do młodego sera
23,99 zł (133,28 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet porzeczkowy

Belberry Ocet porzeczkowy, 200 ml

  • 30% miąższu porzeczkowego
  • Pasuje do dziczyzny i sera
  • Gęsta konsystencja
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Sos z czarnej porzeczki

Belberry Sos z czarnej porzeczki, 250 ml

  • Niezbyt słodki
  • Również jako aperitif
  • Do szybkich deserów
42,99 zł (171,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Sos z mango i marakui

Belberry Sos z mango i marakui, 250 ml

  • Egzotycznie owocowy
  • Kremowa konsystencja
  • Również do białego mięsa
42,99 zł (171,96 zł / l)

Dostawa do 6 października

Belberry Ocet cytrynowy z pomarańczą kalamondin

Belberry Ocet cytrynowy z pomarańczą kalamondin, 200 ml

  • Świetny z drobiem
  • Owocowy, słodko-kwaśny
  • Również do napojów i deserów
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 12 października

Belberry Dżem pomarańczowy z whisky

Belberry Dżem pomarańczowy z whisky, 130 g

  • Smak lekko słodowy
  • Dobrze komponuje się z dojrzałym serem
23,99 zł (184,54 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Belberry Cytryny w solance

Belberry Cytryny w solance, 625 g

  • Marokańska specjalność
  • Z rozmarynem
  • Wszechstronne zastosowanie
67,00 zł (107,20 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Belberry Ocet pomidorowy

Belberry Ocet pomidorowy, 200 ml

  • Aromatyczny, owocowo-słodki
  • Z łagodnym octem winnym
  • Świetny z serem i jajkami
45,99 zł (229,95 zł / l)

Dostawa do 12 października

Belberry Ketchup pomidorowy z chilli

Belberry Ketchup pomidorowy z chilli, 250 ml

  • Z zielonymi jalapeno
  • Smak łagodny i pikantny
  • Dobrze komponuje się ze smażonymi potrawami
39,99 zł (159,96 zł / l)

Dostawa do 15 października

Belberry Ketchup z żółtej papryki

Belberry Ketchup z żółtej papryki, 250 ml

  • Świetny kolor
  • Elegancki owocowy aromat
  • Szczególnie dobry z grillowanym jedzeniem
39,99 zł (159,96 zł / l)

Dostawa do 15 października

Belberry Dżem morelowy z amaretto

Belberry Dżem morelowy z amaretto, 130 g

  • Owocowy i słodki
  • Z lekką nutą goryczy
  • Świetny do szybkich wypieków
25,99 zł (199,92 zł / kg)

Dostawa do 12 października

Belberry Dżem jabłkowy z calvados

Belberry Dżem jabłkowy z calvados, 130 g

  • Z jabłek Braeburn
  • Pikantno-aromatyczny i słodko-cierpki
23,99 zł (184,54 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Belberry to delikatne produkty wykonane z najlepszych owoców i warzyw. Wszystko zaczęło się od małego sklepu spożywczego we Flandrii/Belgia i produkcji wyśmienitych dżemów według tradycyjnych receptur.

Jakby tego było mało, do ekskluzywnej linii Belberry trafiły również sosy owocowe, chutney i marynowane specjały. Thierry Vandererfven, który prowadzi Belberry w drugim pokoleniu, nieustannie opracowuje nowe kreacje. Są tak pyszne, że dżemy są podawane nawet u belgijskiej rodziny królewskiej, a rodzinny biznes może nosić wyróżnienie „dostawcy belgijskiej rodziny królewskiej”.

Szczególnie ekscytujące dla wszystkich koneserów: specjalności octowe z owoców i warzyw Belberry i ketchup Belberry. Przecier ze świeżych owoców i warzyw, m.in. z mango, limonki, ogórka lub kwiatu czarnego bzu z łagodnym octem tworzy wspaniały sos przyprawowy. Pyszny nie tylko jako sos do sałatek, ale także do potraw smażonych i grillowanych, do deserów, a nawet do napojów. Ketchup pomidorowy San Marzano Belberry i ketchupy z np. żółtej papryki, buraka lub mango czekają na Ciebie.

Skosztuj ekskluzywnych produktów Belberry i ciesz się najlepszymi specjałami owocowymi i warzywnymi z Belgii!