Nasze bestsellery w najlepszej cenie

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Bestsellery : 1 - 30 z 47 artykułów

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Styryjski olej z pestek dyni COG, 1.000 ml

  • 100% czysty styryjski olej z pestek dyni COG
  • 20 lat ciągłego złotego medalu z maksymalną liczbą punktów
  • Nagroda Gault&Millau 2019, 2020 & 2023
137,00 zł (137,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

MAMA's Ajvar łagodny

MAMA's Ajvar łagodny, 550 g

  • 100% naturalnych składników
  • Autentyczny smak
  • Wegański
35,99 zł (65,44 zł / kg)

Dostawa do 14 października

Soletti Paluszki solone

Soletti Paluszki solone, 230 g

  • Praktyczne opakowanie rodzinne
  • Oryginalny przepis od 1949 r.
  • Tylko 3,1% tłuszczu
12,99 zł (56,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Torino Delikatna szwajcarska czekolada

Torino Delikatna szwajcarska czekolada, gorzka czekolada (100 g)

  • Obficie wypełniona
  • Krem z orzechów laskowych i migdałów
  • Dwa rodzaje
14,37 zł 19,99 zł (143,70 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ragusa Baton czekoladowy

Ragusa Baton czekoladowy, Classique -​ klasyczny (100 g)

  • Całe orzechy laskowe
  • Najlepsze nadzienie pralinowe
  • 3 rodzaje
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

La Chinata Wędzona słodka papryka

La Chinata Wędzona słodka papryka, Zip-​Pak, 150 g

  • Zbierana i sortowana ręcznie
  • Wędzona przez drzewo dębowe
  • Wspaniały aromat
24,13 zł 25,99 zł (160,87 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Casali Rum-Kokos

Casali Rum-​Kokos, 750 g

  • Z rdzeniem z płynnego rumu
  • Z dużą ilością chrupiącej mlecznej czekolady
  • Pobudza wakacyjny nastrój
75,00 zł (100,00 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada mleczna 32% karmel i sól morska

Tony's Chocolonely Czekolada mleczna 32% karmel i sól morska, 180 g

  • 32% kakao
  • 100% bez pracy niewolniczej
  • Chrupiący karmel
20,99 zł (116,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naturalnych składników
  • Autentyczny smak
  • Wegański
35,99 zł (65,44 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Il pomodoro più buono Całe, obrane pomidory

Il pomodoro più buono Całe, obrane pomidory, 400 g

  • Całe i obrane
  • Dojrzałe owoce
  • Z Włoch
15,99 zł (39,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Jordan oliwa z oliwek extra

Jordan Olivenöl Jordan oliwa z oliwek extra, 1 l

  • Wysoka jakość
  • Naturalnie przetwarzany
  • Wyjątkowy smak
108,00 zł (108,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Ragusa Pudełko upominkowe

Ragusa Pudełko upominkowe, Noir -​ gorzka czekolada (400 g)

  • 3 rodzaje do wyboru
  • Najlepsze nadzienie pralinowe
  • Całe orzechy laskowe
75,00 zł (187,50 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Styryjski olej z pestek dyni premium bio COG

Steirerkraft Styryjski olej z pestek dyni premium bio COG, 1000 ml

  • 100% czysty
  • Kolor ciemnozielony
  • Bez technologii genetycznej
166,00 zł (166,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

Niefiltrowany organiczny olej z czarnuszki

Ölmühle Solling Niefiltrowany organiczny olej z czarnuszki, 500 ml

  • Szczególnie gęsty
  • Intensywny smak
  • Z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego
141,00 zł (282,00 zł / l)

Dostawa do 6 października

SteirerKren - chrzan ze Styrii

SteirerKren SteirerKren -​ chrzan ze Styrii, 100 g

  • Uprawa, przetwarzanie, butelkowanie w Styrii
  • Smakuje jak świeżo starty
  • Bez dodatkowych wzmacniaczy smaku
10,99 zł (109,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Wafelki Neapolitaner

Manner Wafelki Neapolitaner, 300g -​ 4 szt.

  • Tradycyjna specjalność
  • 5 cienkich, chrupiących wafli
  • Z kremem kakaowym z orzechami laskowymi
25,99 zł (86,63 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Przecier owocowy „Blue Bird" z gruszką, jabłkiem i jagodą z owsem

Holle Przecier owocowy „Blue Bird" z gruszką, jabłkiem i jagodą z owsem, 100 g

  • Od 6 miesiąca
  • Bez dodatku cukru
  • Czysta przyjemność z owoców i zbóż
4,99 zł (49,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Przecier owocowy „Berry Puppy" z jabłkiem i brzoskwinią z jagodami leśnymi

Holle Przecier owocowy „Berry Puppy" z jabłkiem i brzoskwinią z jagodami leśnymi, 100 g

  • Praktyczna saszetka bez folii aluminiowej
  • Od 8 miesiąca
  • 100% owoców
4,99 zł (49,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Czekolada z nadzieniem likierowym - bez skorupki cukrowej

Camille Bloch Czekolada z nadzieniem likierowym -​ bez skorupki cukrowej, cognac (100 g)

  • Popularne likiery i brandy
  • Ciemne i jasne czekolady
16,99 zł (169,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

LieblingsKren chrzan

LieblingsKren LieblingsKren chrzan, 500 g

  • Zawsze świeżo starty
  • Luźna struktura
  • Długi okres trwałości
34,99 zł (69,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Przecier owocowy „Kiwi Koala" z gruszką i bananem z kiwi

Holle Przecier owocowy „Kiwi Koala" z gruszką i bananem z kiwi, 100 g

  • 100% owoców
  • Od 8 miesiąca
  • Naturalnie zawiera cukier
4,99 zł (49,90 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wiener Zucker Cukier puder

Wiener Zucker Cukier puder, 400 g

  • Do pieczenia i dekorowania
6,99 zł (17,48 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Knorr Meister Kessel zupa gulaszowa

Knorr Meister Kessel zupa gulaszowa, 500 g

  • Pikantna i kremowa
  • Z wołowiną i papryką
  • Podgrzej, podawaj, rozkoszuj się
21,99 zł (43,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Pringles Original

Pringles Pringles Original, 40 g

  • Słony, pikantny smak ziemniaków
  • Wyjątkowo chrupiące i delikatne
  • Opakowanie, które można ponownie zamknąć
4,61 zł 4,99 zł (115,25 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • Zawiera 100 małych czekoladek Tony's
  • 10 różnych rodzajów
  • Idealne na prezent
152,00 zł (168,89 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Wafle z soczewicy bio

BIO PRIMO Wafle z soczewicy bio, 90 g

  • Chrupiący dostawca białek
  • Wegańskie i bezglutenowe
  • 100% uprawa ekologiczna Turcja
6,99 zł (77,67 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kelloggs Smacks płatki

Kelloggs Smacks płatki, 600 g

  • Chrupiąca, dmuchana pszenica z cukrem
  • Idealne do mleka i jogurtu
  • Udoskonali musli i inne
35,99 zł (59,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Alnatura Organiczne biszkopty orkiszowe

Alnatura Organiczne biszkopty orkiszowe, 125 g

  • Nie są posypane cukrem
  • Chrupiące i słodkie
  • Z całych jaj Alnatura
10,99 zł (87,92 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Kolekcja herbat "Podróż dookoła świata" - Collection Box

TEEKANNE Kolekcja herbat "Podróż dookoła świata" -​ Collection Box, 180 Torebek herbaty

  • Aromaty owocowo-pikantne
  • Różnorodność herbat w 12 odmianach
  • Łącznie 180 torebek herbaty
177,00 zł (6 996,05 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Ankerkraut BBQ Rub "Magiczny Pył"

Ankerkraut BBQ Rub "Magiczny Pył", Opakowanie, 750 g

  • Oryginalna, amerykańska receptura
  • Proste użycie
  • Delikatnie ostra
88,00 zł (117,33 zł / kg)

Dostawa do 6 października