BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Borówka, słoik, 250 g
Pełnia smaku dzięki starannemu przetwarzaniu
37,99 zł
(151,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatnie owocowy smak
- Starannie przetwarzana
- Roślinna pektyna
Pasujące produkty
Opis
Ta ekologiczna konfitura powstaje z wyselekcjonowanej brusznicy i jest wyjątkowo delikatnie przetwarzana. Wysoka zawartość owoców nadaje jej intensywną owocową nutę i przyjemną konsystencję. Niewielka ilość ekologicznego cukru trzcinowego, roślinna pektyna oraz prawdziwy ekologiczny sok z cytryny tworzą harmonijny owocowy smarowidło na wiele chwil przyjemności.
| Nr art.: | BIOG-291221 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9006241200033 |
| Numer producenta: | 291221 |
| Marki: | BioArt |
| Skład owoców: | jagody |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 741 / 177 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,9 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 43 g |
| w tym cukier | 41 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Borówka, słoik
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.