BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Truskawka, słoik, 250 g
Owocowa przyjemność z w pełni dojrzałych truskawek
37,99 zł
(151,96 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z ekologicznych owoców
- Z roślinną pektyną
- Bez sztucznych dodatków
Pasujące produkty
Opis
Ta ekologiczna konfitura zachwyca wyjątkowo wysoką zawartością owoców i intensywnym smakiem w pełni dojrzałych truskawek. Do jej przygotowania wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane ekologiczne owoce, które są delikatnie przetwarzane i dosładzane niewielką ilością ekologicznego cukru trzcinowego. Świadomie zrezygnowano ze sztucznych barwników i aromatów. Roślinna pektyna oraz prawdziwy ekologiczny sok z cytryny zapewniają naturalną konsystencję i harmonijny aromat.
| Nr art.: | BIOG-291219 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 g |
| EAN: | 9006241200019 |
| Numer producenta: | 291219 |
| Marki: | BioArt |
| Skład owoców: | jagody |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Właściwości: | nie zawiera wzmacniaczy smaku, nie zawiera barwników |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 712 / 170 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 40 g |
| w tym cukier | 39 g |
| białko | 0,7 g |
| sól | 0,03 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Lekko słodzona konfitura - Truskawka, słoik
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.