BioArt Bio Sos Salsa paprykowa, 250 ml
Pikantny sos z owocową papryką
30,99 zł
(123,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 8%
Właściwości i zalety
- Owocowa nuta papryki
- Lekka ostrość chili
- Wszechstronne zastosowanie
Pasujące produkty
Opis
Ten ekologiczny sos salsa z papryką łączy intensywny smak dojrzewających w słońcu pomidorów z naturalną słodyczą papryki i lekką ostrością chili. Efektem jest harmonijny, wyrazisty sos o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale pasuje do potraw z grilla, jako dip oraz do wzbogacania marynat i sosów.
| Nr art.: | BIOG-321227 |
|---|---|
| Zawartość: | 250 ml |
| EAN: | 9006241301518 |
| Numer producenta: | 321227 |
| Marki: | BioArt |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 406 / 97 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,1 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0,01 g |
| węglowodany | 20,7 g |
| w tym cukier | 17,7 g |
| białko | 1,7 g |
| sól | 2,3 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Austria, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla BioArt Bio Sos Salsa paprykowa
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.050 art.