Duży wybór orzechów, ziaren i nasion

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Orzechy, nasiona i pestki: 20 artykułów

BioKing Pestki dyni bio

BioKing Pestki dyni bio, 250 g

  • Suszone delikatnie w 40°C
  • Idealne do potraw pełnowartościowych
  • Charakterystyczny orzechowy smak
20,06 zł 22,99 zł (80,24 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Migdały bio

BioKing Migdały bio, 200 g

  • Cały orzech
  • Pochodzenie: Włochy
  • Słodki smak
25,28 zł 28,99 zł (126,40 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Nasiona słonecznika premium bio

BioKing Nasiona słonecznika premium bio, 500 g

  • Idealne do sałatek i zup
  • Do pieczenia
14,02 zł 15,99 zł (28,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Orzechy nerkowca bio

BioKing Orzechy nerkowca bio, 200 g

  • Łagodny słodki smak
  • Wszechstronne
23,27 zł 25,99 zł (116,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

Niełuskane ziarno prosa w pełnowartościowym proszku bio

BioKing Niełuskane ziarno prosa w pełnowartościowym proszku bio, 1000 g opak.

  • Z łuski i kiełków
  • Pięć razy drobniejsze niż mąka
  • Delikatny proces produkcyjny
35,33 zł 39,99 zł (35,33 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Kasza jaglana bio

BioKing Kasza jaglana bio, 1.000 g

  • Nadaje się do słodkich i pikantnych potraw
  • Alternatywne danie bezglutenowe
  • Pochodzenie: Austria
21,26 zł 23,99 zł (21,26 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Niełuskane ziarno prosa 100% skiełkowane

BioKing Niełuskane ziarno prosa 100% skiełkowane, 1.000 g

  • Z łuski i kiełków
  • Pięć razy drobniejsze niż mąka
  • Delikatny proces produkcyjny
57,04 zł 64,00 zł (57,04 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Cibora jadalna starta bio

BioKing Cibora jadalna starta bio, 500 g

  • Naturalnie słodkie
  • Bez dodanych aromatów
32,92 zł 36,99 zł (65,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Orzechy brazylijskie bio

BioKing Orzechy brazylijskie bio, 500 g

  • Pochodzenie: Boliwia
  • Oleisty, słodki smak
92,42 zł 103,00 zł (184,84 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Sezam niełuskany bio

BioKing Sezam niełuskany bio, 500 g

  • Lekko cierpki smak
  • Idealny do pikantnych potraw
19,65 zł 21,99 zł (39,30 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Cibora jadalna nasiona obrane bio

BioKing Cibora jadalna nasiona obrane bio, 250 g

  • Słodki orzechowy smak
  • Jako przekąska lub dodatek do potraw
19,25 zł 21,99 zł (77,00 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Nasiona chia bio

BioKing Nasiona chia bio, 250 g

  • Wysoka zdolność pęcznienia
  • Idealne do musli i smoothie
16,03 zł 17,99 zł (64,12 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Siemię lniane skiełkowane i zmielone bio

BioKing Siemię lniane skiełkowane i zmielone bio, 450 g

  • Wysoka zdolność pęcznienia
  • Łagodny orzechowy smak
33,72 zł 37,99 zł (74,93 zł / kg)

Dostawa do 12 października

BioKing Orzechy włoskie bio

BioKing Orzechy włoskie bio, 200 g

  • Do ciast
  • Jako przekąska
  • Cierpki, orzechowy smak
23,27 zł 25,99 zł (116,35 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Łupiny nasion babki jajowatej bio

BioKing Łupiny nasion babki jajowatej bio, 400 g

  • Przetwarzane ręcznie
  • Wysoka zdolność pęcznienia
52,62 zł 59,00 zł (131,55 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Makadamia bio

BioKing Makadamia bio, 80 g

  • Pochodzenie: Kenia
  • Do pieczenia, jako przekąska i dodatek
22,86 zł 25,99 zł (285,75 zł / kg)

Dostawa do 7 października

BioKing Orzechowa mieszanka bio

BioKing Orzechowa mieszanka bio, 200 g

  • Orzechy nerkowca
  • Migdały
  • Orzechy laskowe
30,51 zł 33,99 zł (152,55 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

BioKing Orzechy laskowe bio

BioKing Orzechy laskowe bio, 200 g

  • Jako składnik do pieczenia lub jako przekąska
  • Pochodzenie: UE
22,06 zł 24,99 zł (110,30 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

BioKing Mieszanka studencka bio

BioKing Mieszanka studencka bio, 200 g

  • Sułtanki, daktyle, żurawina
  • Orzechy nerkowca, migdały, brazylijskie orzechy, orzechy laskowe i włoskie
  • Idealna w podróży i jako przekąska
17,64 zł 19,99 zł (88,20 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

BioKing Siemię lniane brązowe bio

BioKing Siemię lniane brązowe bio, 500 g

  • Całe nasiona
  • Łagodny orzechowy smak
  • Wysoka zdolność pęcznienia
15,22 zł 16,99 zł (30,44 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny