BioKing Siemię lniane skiełkowane i zmielone bio, 450 g

Do wszystkich rodzajów potraw

33,72 zł 37,99 zł -11%

(74,93 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 g

Produkt dostępny od 9 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do poniedziałek, 12 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Wysoka zdolność pęcznienia
  • Łagodny orzechowy smak

Kupowane często z BioKing Nasiona chia bio, 250 g

BioKing Siemię lniane skiełkowane i zmielone bio, 450 g 33,72 zł (74,93 zł / kg)
BioKing Nasiona chia bio, 250 g 16,03 zł (64,12 zł / kg)
Cena całkowita: 49,75 zł
Opis

Siemię lniane to naturalne pożywienie, które ma wysoką zdolność pęcznienia i może być łatwo dodane do codziennej żywności.

Zalecane spożycie:
Nasiona lnu są idealne jako składnik do pieczenia i świetnie smakują w musli i jogurtach.
Wymieszaj ok. 2-3 łyżki dziennie z dowolną potrawą zgodnie z potrzebą.

Uwaga dla alergików:
Może zawierać śladowe ilości glutenu, orzechów, soi i sezamu ze względu na produkcję.

Nr art.: XAY-PL-100405
Zawartość: 450 g
EAN: 9120013232296
Numer producenta: 100405
Marki: BioKing
Znak jakości: Certyfikowany organiczny
Forma diety: Wegańskie
Może zawierać śladowe ilości: A - gluten, F - soja, H - orzechy, N - nasiona sezamu
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1838 / 439 kj / kcal
tłuszcz 39,9 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 3,9 g
węglowodany 0 g
  w tym cukier 0 g
substancje balastowe 31 g
białko 22,2 g
sól 0 g
Składniki

Siemię lniane[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austria, office@bioking.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BioKing Siemię lniane skiełkowane i zmielone bio

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder