Panettone, pierniki i ciasteczka na świąteczny stół

Regionalne i międzynarodowe wypieki bożonarodzeniowe

Pierniki, panettone czy herbatniki? Każdy kraj ma swoje ulubione wypieki bożonarodzeniowe. Odkryj tradycyjne, świąteczne ciastka, ciasta i ciasteczka z całej Europy.

Filtrowanie i sortowanie

Ceny Marki Znak jakości Forma diety
Filtr

Panettone, pierniki i ciasteczka: 9 artykułów

Manner Mieszanka Belvedere

Manner Mieszanka Belvedere, 400 g

  • Klasyczny wybór
  • Różne ciastka
  • Z wafelkami Neapolitaner
25,99 zł (64,98 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Pierniczki czekoladowe guziczki

Manner Pierniczki czekoladowe guziczki, 180 g

  • Szczególnie soczyste
  • Tradycyjna receptura
  • Z gorzką czekoladą
21,99 zł (122,17 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Pierniczki "Weinbeisser"

Manner Pierniczki "Weinbeisser", 180 g

  • Pikantne pierniczki
  • Pokryte lukrem
  • Bez substancji konserwujących
11,99 zł (66,61 zł / kg)

Dostawa do 6 października

Manner Ciastka Linzer

Manner Ciastka Linzer, 175 g

  • Kruche ciastka
  • Z delikatnym dżemem
  • Warstwa z gorzkiej czekolady
12,99 zł (74,23 zł / kg)

Dostawa do 19 października

Bio zimowe ciasteczka korzenne Spekulatius

MOGLi Bio zimowe ciasteczka korzenne Spekulatius, 125 g

  • Subtelny aromat pomarańczy
  • Słodzone syropem z agawy
  • Bez oleju palmowego
12,99 zł (103,92 zł / kg)

Produkt tymczasowo niedostępny

Galup Pandoro Klassik

Galup Pandoro Klassik, 1.000 g

  • Ręcznie wykonany
  • Forma świąteczna
  • Szczególnie puszyste ciasto
139,00 zł (139,00 zł / kg)

Dostawa do 9 października

Carré z owocami leśnymi i białą czekoladą

Galup Carré z owocami leśnymi i białą czekoladą, 400 g

  • Z polewą z orzechów laskowych i posypką cukrową
  • Pyszne owoce
  • Prostokątny kształt
43,99 zł (109,98 zł / kg)

Produkt wyprzedany

Fiasconaro Dolce&Gabbana miękkie Torroncini

Fiasconaro Dolce&Gabbana miękkie Torroncini, 250 g

  • Czekolada ciemna i mleczna
  • Polewa cytrynowa
  • Polewa pomarańczowa
172,00 zł (688,00 zł / kg)

Produkt wyprzedany

Galup Ciasto, mała przekąska z jabłkiem

Galup Ciasto, mała przekąska z jabłkiem, 100 g

  • Pyszne małe Panettone
  • Bez rodzynek
  • Z polewą z orzechów laskowych i kandyzowanymi jabłkami
15,99 zł (159,90 zł / kg)

Produkt wyprzedany