Calvi Oliwa z oliwek nativ extra Mosto Argento, 250 ml
Zrównoważone nuty smakowe z oliwek Taggiasca, Gentile i Peranzana
67,00 zł
(268,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Mieszanka 3 odmian oliwek
- Delikatnie owocowa i łagodna
- Idealna dla ryb
Opis
Cuvée z odmian oliwek Taggiasca, Gentile i Peranzana Oliwa z oliwek nativ extra Mosto Argento oczarowuje dania kuchni śródziemnomorskiej zrównoważoną, delikatnie owocową i łagodną nutą. Doskonale komponuje się z daniami rybnymi.
Składniki
100 % oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 3768 / 900 kj / kcal |
| tłuszcz | 100 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 14 g |
| węglowodany | 0 g |
| w tym cukier | 0 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | G. Calvi & C. s.n.c., Via Garessio, 56, 18100, Imperia Oneglia (IM), Włochy, www.oliocalvi.it/en |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Calvi Oliwa z oliwek nativ extra Mosto Argento
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.