Capri Sun Pomarańcza, 200 ml
Sok owocowy o naturalnym smaku pomarańczowym
3,99 zł
(19,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Szczególnie owocowy
- Bez sztucznych barwników
- Bez konserwantów
Pasujące produkty
Opis
Capri Sun Pomarańcza to oryginalny napój z serii Capri Sun. Pyszny orzeźwiający napój z naturalnym aromatem pomarańczowym smakuje wyjątkowo owocowo i jest wiernym towarzyszem wszystkich przygód. Receptura nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów.
| Nr art.: | MM-66000000008124 |
|---|---|
| Zawartość: | 200 ml |
| EAN: | 4000177032732 |
| Numer producenta: | 66000000008124 |
| Marki: | Capri Sun |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera sztucznych barwników, nie zawiera konserwantów, bez inżynierii genetycznej |
Składniki
Pomarańcza
woda pitna, cukier, 5 % koncentrat soku pomarańczowego, 4,9 % koncentrat soku z cytryny, 0,1 % koncentrat soku z limonki, pomarańcze, środek przeciwutleniający (kwas askorbinowy)
Wartość odżywcza
Pomarańcza
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 138 / 33 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 8 g |
| w tym cukier | 8 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | <0,01 g |
Akcesoria
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Capri Sun Vertriebs GmbH, Rudolf-Wild-Straße 86–98, 69214, Eppelheim/Heidelberg, Niemcy, www.capri-sun.com/de-de |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Capri Sun Pomarańcza
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.100 art.