Capri-Sun Wiśnia, 40 x 200 ml
Napój bezalkoholowy o smaku wiśniowym
96,07 zł 138,00 zł -30%
(12,01 zł / l, Wszystkie ceny zawierają VAT
Właściwości i zalety
- Cudownie orzeźwiający
- Bez barwników
- Bez konserwantów
Opis
Idealny napój orzeźwiający nie tylko latem! Capri Sun Cherry ma orzeźwiająco owocowy smak i nie zawiera barwników ani konserwantów.
| Nr art.: | MM-66000000005974-Bundle |
|---|---|
| Zawartość: | 8.000 ml |
| Marki: | Capri-Sun |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła |
| Właściwości: | bezglutenowy, nie zawiera laktozy, nie zawiera sztucznych aromatów, nie zawiera sztucznych barwników, nie zawiera konserwantów, bez inżynierii genetycznej |
Składniki
Wiśnia
woda pitna, cukier, 5,9 % koncentrat soku z wiśni, 4 % koncentrat soku z cytryny, 0,1 % koncentrat soku z limonki, środek przeciwutleniający (kwas askorbinowy), naturalny aromat
Wartość odżywcza
Wiśnia
| Wartość odżywcza | na 100 ml |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 142 / 34 kj / kcal |
| tłuszcz | <0,5 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | <0,1 g |
| węglowodany | 8,2 g |
| w tym cukier | 8,2 g |
| białko | <0,5 g |
| sól | <0,01 g |
Informacje prawne
| Producent: | Capri Sun Vertriebs GmbH, Rudolf-Wild-Straße 86–98, 69214, Eppelheim/Heidelberg, Niemcy, www.capri-sun.com/de-de |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Capri-Sun Wiśnia
5,0 z 5 gwiazdek
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.