Cosmoveda Anyż mielony - ekologiczny, 23 g (30 g)

O wspaniałym słodko-korzennym aromacie!

15,99 zł

(533,00 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 23 g

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • W alkoholu, cukiernictwie, chlebie i wypiekach
  • Anyż z Indii

Kupowane często z Cosmoveda Organiczny mielony cynamon cejloński, 70 g

Cosmoveda Anyż mielony - ekologiczny, 23 g (30 g) 15,99 zł (533,00 zł / kg)
Cosmoveda Organiczny mielony cynamon cejloński, 70 g 39,99 zł (571,29 zł / kg)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Mielony anyż organiczny

  • Anyż jest tradycyjnie używany w napojach spirytusowych, wyrobach cukierniczych, chlebie i wypiekach ze względu na swoje właściwości trawienne.
  • Ma smak podobny do kopru włoskiego i anyżu gwiazdkowatego.
  • Agni orzeźwiający
  • Balancing Dosha (zwiększanie Pitta)
Nr art.: XAY-COS-129204
Zawartość: 30 g
EAN: 4032108129204
Numer producenta: 181547-DE
Marki: Cosmoveda
Znak jakości: Certyfikowany organiczny, Fairtrade
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy
Wznowienie produktu: Ze względu na ponowne wprowadzenie produktu na rynek opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Właściwości: surówka, bezglutenowy, nie zawiera laktozy
Pochodzenie surowca: Indie
Składniki

Anyż (zmielony)[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda Anyż mielony - ekologiczny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder