Cosmoveda Organiczna czerwona papryka mielona, 90 g

Od wiele wieków, popularna!

38,95 zł 43,99 zł -11%

(432,78 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 g

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Ostry jak pieprz

Kupowane często z Sonnentor Sonnentor chilli, mielone, 40 g

Cosmoveda Organiczna czerwona papryka mielona, 90 g 38,95 zł (432,78 zł / kg)
Sonnentor Sonnentor chilli, mielone, 40 g 12,81 zł (320,25 zł / kg)
Cena całkowita: 51,76 zł
Opis

Pierwotnie papryka pochodzi z tropikalnej Ameryki i została przywieziona do Europy przez hiszpańskich konkwistadorów. Oryginalny rodzaj był ostry jak pieprz i jest do dziś sadzona jako wąski, długi, najczęściej czerwony owoc.

Nr art.: XAY-COS-127484-DE
Zawartość: 90 g
EAN: 4032108127484
Numer producenta: 127484-DE
Marki: Cosmoveda
Znak jakości: Certyfikowany organiczny, Fairtrade
Forma diety: Wegańskie , Wegetariański, Bez glutenu, Bez laktozy
Pochodzenie: Ameryka Środkowa i Południowa
Wznowienie produktu: Ze względu na ponowne wprowadzenie produktu na rynek opakowanie lub etykieta dostarczonego produktu może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu produktu.
Właściwości: surówka, bezglutenowy, nie zawiera laktozy
Składniki

czerwona papryka[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Odpowiedzialna firma spożywcza: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Niemcy, www.cosmoveda.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Cosmoveda Organiczna czerwona papryka mielona