Davert Bio biała fasola, 400 g
Podstawa Twoich pomysłów na dania poprawiające nastrój
7,99 zł
(19,98 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Delikatna, kremowa konsystencja do dipów i sosów
- Idealna z pomidorami i ziołami
- Do szybkich potraw
Podobne produkty
Opis
Biała fasola to tajemniczy bohater spiżarni! Dzięki swojej subtelnej, niemal kremowej konsystencji dosłownie wchłania smaki, dzięki czemu jest idealnym partnerem dla mocnych przypraw i świeżych ziół.
Niezależnie od tego, czy przygotowujesz obfitą śródziemnomorską zupę, która smakuje jak wakacje, czy też tworzysz jedwabiście gładką pastę z czosnkiem i rozmarynem - ta organiczna fasola zapewnia idealną konsystencję.
| Nr art.: | XEC-URT-48710 |
|---|---|
| Zawartość: | 400 g |
| EAN: | 4019339487105 |
| Numer producenta: | 48710 |
| Marki: | Davert |
| Znak jakości: | Pieczęć ekologiczna, Znak ekologiczny UE / spoza UE |
| Forma diety: | Wegańskie , Wegetariański |
| Może zawierać śladowe ilości: | A - gluten, F - soja, M - gorczycy |
| Uwaga dotycząca przechowywania: | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni, Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
Składniki
fasola biała[1], woda, sól
- z kontrolowanej produkcji ekologicznej.
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 373 / 89 kj / kcal |
| tłuszcz | 0,6 g |
| nasycone kwasy tłuszczowe | 0,2 g |
| węglowodany | 13 g |
| w tym cukier | <0,5 g |
| substancje balastowe | 4,8 g |
| białko | 6 g |
| sól | 0,61 g |
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Davert Bio biała fasola
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj Piccantino:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 13.000 art.